כיצד להתכונן לעבור למדינה אחרת?

מדריך זה יראה לכם את כל שעליכם לעשות כדי להתכונן למעבר מעבר לים
מדריך זה יראה לכם את כל שעליכם לעשות כדי להתכונן למעבר מעבר לים, בין אם זה מעבר לגבול המדינה או למקום מעבר לים.

מעבר דירה כולל הרבה תכנון והכנה וצעדים שאתה צריך לנקוט כדי לעשות הכל. אבל כשמדובר במעבר בינלאומי, יש לקחת בחשבון עוד דברים. ויזות, ציד עבודה, שירותי בריאות ומערכות תמיכה אחרות צריכות להיות במקום כשאתה עובר ממדינה אליה התקשרת הביתה ומכיר למקום חדש. מדריך זה יראה לכם את כל שעליכם לעשות בכדי להתכונן למעבר מעבר לים, בין אם זה מעבר לגבול המדינה או למקום מעבר לים.

 • 01

  מתכונן

  שלבי התכנון וההכנה במהלך בינלאומי הם כמובן מכריעים. מדריך זה ידריך אותך בכל מה שאתה צריך לדעת ולעשות לפני המעבר הגדול שלך.

 • 02

  מציאת עבודה

  אחד הסיכויים המרגשים אך גם המדאיגים של מעבר לחו"ל קשור למצוא עבודה ולפרנס את עצמך במדינה חדשה. מדריך זה יעזור לך למצוא עבודה בעת מעבר למדינה חדשה.

 • 03

  אשרות עבודה והיתרים

  מעבר בינלאומי יכול להיות קשה. למצוא עבודה במדינה אחרת זה מאתגר עוד יותר. אישורי עבודה קשים להשגה, ואף קשה יותר אם אתה נמצא במשק בית בעל שתי הכנסות; יש מדינות שמאפשרות להעסיק רק בן זוג אחד. למרות דרישות הכניסה הקפדניות והתנאים לרכישת היתר עבודה, אנשים עוברים ברחבי העולם למקומות זרים כדי לחפש הזדמנויות חדשות ולחוות את החיים במקום אחר.

 • 04

  איך לארוז

  לדעת מה כדאי לארוז למהלך בינלאומי יכול להוות אתגר. מה שאתה לוקח איתך לארץ חדשה נוטה להיות שונה במקצת ממה שהיית אורז אם רק היית עובר ברחבי העיר. מדריך זה יעזור לך להבין מה לקחת איתך (או להשאיר מאחור) במהלך בינלאומי.

 • 05

  מעביר את הדברים שלך

  העברת נכסים מעבר לגבולות מהווה אתגר נוסף כשאתם מנהלים משא ומתן למהלך בינלאומי. גלה כיצד להתמודד עם מובילים, חברות תעופה, שילוח ומכס במדריך זה להעברת הדברים שלך לחו"ל.

 • 06

  עלויות הובלה

  מהלך בינלאומי יכלול בהחלט לטפל בכסף ובבנקאות. פתיחת חשבון בנק, התמודדות עם מיסים זרים וניסיון להבין כיצד ניתן לרכוש נכסים יכולים להיות מעט מוחצים. עקוב אחר הטיפים במדריך זה להתמודדות עם ענייני הכסף הבינלאומי.

 • 07

  רישיון נהיגה בינלאומי

  מה תצטרך לנהוג מעבר לים? האם היתר בינלאומי מספיק? גלה את כל מה שאתה צריך לדעת במדריך זה.

 • 08

  התמודדות עם הלם תרבות

  לדעת על הלם תרבות כשעוברים לארץ חדשה זה דבר אחד. אבל עכשיו מה אתה יכול לעשות בקשר לזה? הולכת להיות תקופת הסתגלות. אך ישנן דרכים בהן תוכלו להפוך את המעבר לחלק יותר, מהיר ופחות כואב.

 • 09

  פורש מעבר לים

  מדוע כל כך הרבה גמלאים מחפשים מעבר לים לפרוש? יש כמה סיבות ברורות ואחרות קצת עדינות. סיעור מוחות מעניין ושקול אם מעבר בינלאומי מתאים לך.

 • 10

  רשימת ביקורת מלאה

  יש כל כך הרבה מה לחשוב במהלך. אך כאשר מדובר במעבר למדינה אחרת, תמיד יהיו נושאים נוספים שעליך לזכור. השתמש ברשימה מועילה זו כדי להבטיח שיש לך ברווזים ברציפות למהלך המרתק ההוא מעבר לים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail