כיצד להשיג תוויות כתובות בחינם?

תוויות כתובות בחינם יכולות להיות הצלת חיים ותוכלו להשיג אותן עם הכתובת החדשה שלכם
אם אתם עוברים דירה, תוויות כתובות בחינם יכולות להיות הצלת חיים ותוכלו להשיג אותן עם הכתובת החדשה שלכם.

תוויות כתובות בחינם הן תוויות מותאמות אישית עם שמך וכתובתך יחד עם תמונה דקורטיבית. אלה ניתנים לעיתים קרובות בחינם מארגוני צדקה בתקווה להפיץ את המודעות לעניינם.

תוויות כתובות בחינם אלה יכולות להיות שימושיות. הם אחד החינמי החינמיים הוותיקים ביותר באינטרנט, אך קשה יותר ויותר להשיג אותם. עם טיפים אלה להלן, תוכל לקבל המון תוויות כתובות בחינם שנשלחו לביתך.

אחסן תוויות כתובות אלה במשרד, ברכב או בכניסה כדי להוסיף במהירות את כתובת ההחזרה שלך לכל מה שאתה מוכן לדואר. לאחר זמן מה, לא תזכור מתי היית צריך לכתוב את כתובתך בעת שליחת מכתב או שטר.

אם אתם עוברים דירה, תוויות כתובות בחינם יכולות להיות הצלת חיים ותוכלו להשיג אותן עם הכתובת החדשה שלכם. יתכן שתזדקק לכמה תיבות הובלות בחינם, החלפת כרטיסי כתובת, או חינמיות אחרות זזות. הם נהדרים גם לשלוח להזמנות לחתונה וכרטיסי חג המולד.

ישנן מספר דרכים שונות בהן תוכל להשיג תוויות כתובות בחינם לשימוש עבור המעטפות שלך. השתמש בקישורים למטה כדי לברר כיצד לקבל תוויות כתובת בחינם או ליצור משלך.

תוויות כתובת בחינם מארגני צדקה

אחת הדרכים להשיג תוויות כתובות בחינם היא באמצעות ארגון צדקה. כמה ארגוני צדקה ישלחו תוויות כתובות בחינם שיעזרו להגביר את המודעות למטרתם או כאסימון קטן בתקווה לגרום לך לתרום להם.

אם יש לך ארגון צדקה שאתה תומך בו, הקפד להירשם לרשימת התפוצה המודפסת שלו וייתכן שתקבל כמה תוויות כתובת בחינם.

זכור כי זו אינה ערובה שתקבל תוויות כתובות, אך לרבים היה מזל אישי עם ארגוני צדקה ששולחים תוויות כתובת בחינם באופן קבוע.

טיפים לבקשת תוויות הכתובת שלך

כשאתה ממלא את הטפסים לבקשת תוויות הכתובת שלך בחינם, הקפד להזין את המידע שלך בדיוק איך שאתה רוצה שיופיע בתוויות הכתובת. השתמש בחיפוש המיקוד של USPS או בחיפוש הדואר של קנדה כדי לברר בדיוק מה הכתובת הרשמית שלך לפני הכניסה אליה.

לא תוויות כתובת בחינם אבל זולות

אם אינך מצליח לשים יד על תוויות כתובות בחינם, ישנן דרכים אחרות בהן תוכל להשיג אותן בזול מאוד.

  • Shutterfly: Shutterfly מריץ מבצעים באופן קבוע ותוכל להשיג הרבה דברים בחינם, כולל תוויות כתובת. תצטרך לשלם עבור המשלוח, אך אם תזמין רק תוויות כתובת זה יחזיר לך רק כמה דולרים.
  • אמזון: לאמזון יש לא מעט מוכרים שיתאימו עבורכם תוויות כתובת חזרה. אלה אינם בחינם, אך ניתן להעביר אליך מאות תוויות מותאמות אישית במחיר נמוך מ- 7,50 €

צור תוויות כתובות בחינם

דרך נוספת להשיג תוויות כתובות בחינם היא על ידי יצירת משלך. למרבה המזל עם השימוש בכמה תבניות חינם של תוויות כתובת, זו עבודה די קלה שתוכלו להשלים בפחות מ -15 דקות.

בעת ביצוע תוויות כתובות בחינם, המהיר ביותר להשתמש בגיליונות תוויות עבור המדפסת שלך, אך תוכל גם להשתמש בנייר רגיל או בקרטון ולהדביק אותם למעטפה שלך.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail