מה תצטרכו כדי לשכור דירה ולקבל שכירות?

תצטרך לוודא שאתה יכול לספק את שמות השכירות
אם אתה עובר הרבה, תצטרך לוודא שאתה יכול לספק את שמות השכירות, הכתובות ופרטי ההתקשרות האחרונים.

אם חיפשתם דירה חדשה ומוכנים לעבור אליה, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת ומסמכים שתצטרכו להציג לבעל הבית החדש שלכם לפני שתחתמו על חוזה שכירות. השתמש ברשימת המסמכים הזו שתצטרך לקחת איתך להשלמת בקשת ההשכרה. אם אתם עוברים לעיר אחרת במדינה אחרת או עוברים למדינה אחרת, יהיה עליכם לוודא שיש בידיכם מסמכים אלה לפני שאתם עוזבים בחיפוש אחר דירה חדשה.

הוכחת תעסוקה

מרבית המשכירים הפוטנציאליים יקבלו תלושי שכר או הצעת מכתב עבודה כהוכחה לכך שאתה מועסק. חלקם ידרשו רישומי מס כדי להראות כמה הכנסה הכנסת בשנים האחרונות. אם אתה קבלן, תצטרך למצוא דרך אחרת להוכיח שאתה יכול לשלם את שכר הדירה. המשמעות של הדבר עשויה להציג את החוזה שלך עם הלקוחות שלך, לספק הצהרות מחשבון העסק שלך או מחשבון הבנק האישי שלך, או להפוך את החזרי המס האחרונים שלך.

בדיקת אשראי

סוכנויות השכרה או מתחמים גדולים ככל הנראה יבצעו בדיקת אשראי, כך שתצטרכו לקבל את מספר הביטוח הלאומי שלכם (או SIN אם אתם בקנדה) אתכם. ודא כשאתה נותן את זה שהאדם שאתה נותן לו עובד בחברה לגיטימית. אל תיתן אותו ליחידים או בעלי בתים הדורשים זאת.

מציאת תמונות

רוב המשכירים הפוטנציאליים או סוכנויות ההשכרה יבקשו הוכחת זיהוי כדי לוודא שאתה מי שאתה אומר שאתה. בדרך כלל, רישיון נהיגה יספיק או דרכון - כל דבר עם תמונה וזה הונפק על ידי הממשלה ללא קשר לאיזו מדינה אתה.

רשימת כתובות עבר

רוב יישומי השכירות ידרשו לפחות שלוש הפניות של בעלי בתים בעבר עם פרטי קשר. אם אתה עובר הרבה, תצטרך לוודא שאתה יכול לספק את שמות ההשכרה, הכתובות ופרטי ההתקשרות העדכניים ביותר.

החזר המס האחרון

כמה משכירים דורשים העתק מההחזר המס האחרון שלך. זה מספק להם מידע על הרווחים בשנה האחרונה. החזר מס עשוי להוות תחליף לרישומי העבודה, או אם אתה מובטל, ההחזר יראה כמה אתה מרוויח בשנה והאם תוכל לכסות את שכר הדירה ועלויות אחרות כגון מקדמות או פיקדונות ביטחון.

מידע בנקאי

הקפד להגן על עצמך על ידי כך שלא תגלה את מספר חשבון הבנק שלך. ספק לבעל הדירה הפוטנציאלי שלך עותקים מודפסים כדי שתוכל להחשיך חלקים שהם מידע פרטי ולעולם לא לספק מסמכי מקור. צלם תמיד העתקים אלקטרוניים (שוב, עם הסרת המידע האישי).

מכתב המלצה

אם אין לך מספיק כדי לגבות את בקשתך, מומלץ לאסוף מכתבי עזר מבעלי בתים בעבר או ממעסיקים בהווה. זה נכון במיוחד אם יש לך חיות מחמד. בעל בית חדש רוצה לוודא שאתה בעל חיות מחמד אחראי ולעתים קרובות ניתן להוכיח באמצעות בעל בית בעבר או בהווה באמצעות מכתב הפניה או באמצעות קשר ישיר.

הוכחת תושבות

אם אינך אזרח במדינה שאליה אתה עובר, רוב סוכנויות ההשכרה יבקשו את זכותך החוקית להיות במדינה. דירות שכירות מסוימות יקפידו יותר על הצורך להציג ויזה או הוכחה אחרת מאחרות. בתים בודדים, בנייני דירות קטנים יותר או שכירות משנה כנראה לא יבקשו זאת, אך למקרה שיהיה התיעוד מוכן.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail