דרכים למחזר את קופסאות הנע שלך

Boxcycle הוא מקום נהדר לרשום תיבות למכירה ולרכוש ארגזים משומשים
אם אתה גר בארה"ב, Boxcycle הוא מקום נהדר לרשום תיבות למכירה ולרכוש ארגזים משומשים.

ברגע שעברתם ופרקתם, כנראה שיש לכם כל כך הרבה קופסאות שזה מאבק לקחת אותם לשוליים. בזמן שאתה מודאג להיפטר מאותם קופסאות הובלות מקרטון, אמצעי סילוק אחרים ימחזרו או ישתמשו בהם מחדש.

תוכניות מיחזור מקומיות

רוב הערים והעיירות מאפשרות לאנשים למחזר כמויות גדולות של קרטון, כך שלא תחויב בתוספת תשלום על מנת להעביר את הקופסאות. חלקם לא יאספו מהשוליים ולכן יתכן שתצטרכו לקחת את הקופסאות למרכז מיחזור. בדוק באינטרנט או התקשר למגבלות כגון הכמות, הגודל ואם צריך לשטח את התיבות.

למכור את הקופסאות המשומשות שלך

תלוי איפה אתה גר, בערים רבות יש חברות המתמחות בקנייה ומכירה של תיבות הובלה משומשות. אתה יכול לחפש אותם באופן מקוון או לבדוק עם חברות ההובלה המקומיות שלך. אם אתה גר בארה"ב, Boxcycle הוא מקום נהדר לרשום תיבות למכירה ולרכוש ארגזים משומשים. החברה עושה הרבה מכירות בשבילך. אתה יכול למצוא קונים שיקבלו הורדות ויבואו לאסוף אותם ממך בזמן פגישה מוגדר. אין עלות מראש לרשימת התיבות שלך, אך הן גובות עמלה על המכירות.

פרסם על לוח הודעות

ל- U-Haul לוח לחיבור לקוחות לאנשים בתנועה. אתה יכול לחפש אנשים שמבקשים תיבות משומשות או לפרסם את ההודעה שלך. זה אתר שבו אנשים יכולים לקנות, למכור או להחליף ציוד אריזה, כולל קופסאות.

קרייגסליסט הוא מקום נהדר להציב תיבות שברצונך למכור, להחליף או למסור. Freecycle.org הוא אתר אחר בו תוכלו לרשום פריטים שרוצים שאנשים אחרים יבואו ויורידו את הידיים.

אם אתה עדיין לא שייך ל- Nextdoor, זה מקום מצוין לפרסם דברים שאתה מנסה למכור או למסור כמו קופסאות הובלות וציוד אריזה. מאז שעברתם עכשיו לשכונה חדשה, NextDoor היא גם מקום נהדר לפגוש שכנים חדשים ולמצוא שירותים שאולי תזדקקו לכם לבית החדש שלכם. הירשמו, הציגו את עצמכם והשתלבו. זה כזה קל.

שאל את שכניך

אם עברתם למתחם דירות, או שישנו בקרבת מקום, שאלו את המנהלים או משרד ההשכרה אם הם יכולים להודיע לדיירים כי הארגזים שלכם זקוקים לבית חדש או שהם יכולים להודיע לכם אם מישהו בבניין עובר דירה. אתה יכול גם לפרסם עלונים ברחבי השכונה שלך כדי להודיע לאנשים שיש לך ארגזים זמינים.

צרו קשר עם ארגון צדקה או ארגון קהילתי

ספריות מקומיות, בתי ספר, מרכזים קהילתיים, בנקים למזון, כנסיות או ארגונים אחרים שלא למטרות רווח עשויים להזדקק לארגזים למטרותיהם או לשימוש בעבודתם כמו הכנת סלי מזון. אפשרות זו עשויה לארוך זמן מה ומספר שיחות טלפון, אך תמיד ישנם ארגונים הזקוקים לתיבות.

השתמש בתיבות שלך לאחסון

לאחר שפרקתם, הקופסאות הנעות הופכות מארגנים נהדרים לאחסון ארוך טווח. לאחר שמצאתם מקומות לדברים שבהם אתם צפויים להשתמש באופן קבוע, סדרו פריטים בקופסאות שתשתמשו בהם רק לעיתים נדירות. תייג אותם היטב כדי שתדע מה יש בקופסה. עכשיו תוכלו לאחסן אותם מהדרך והכל יתפוס פחות מקום. אם הם עדיין נמצאים בתיבה בפעם הבאה שתעבור, זה עשוי להיות אינדיקציה שהגיע הזמן למכור או לתרום את התוכן במקום להעביר אותם שוב.

שמור תיבות למהלך הבא

עברו על הקופסאות שלכם ובחרו את הנקיים והחסונים ביותר. שטחו את אלה והניחו אותם בצד לשימוש לאחסון או למהלך הבא שלכם. גם אם לא תשתמש בהם, סביר להניח שיש לך חברים או קרובי משפחה שיזדקקו להם די מהר.

שמור קופסאות לפרויקטים של משחק ו DIY

אם יש לך ילדים או חיות מחמד, אתה תמיד יכול למצוא מטרה לכמה ארגזים נעים. הם יכולים להפוך לבתי משחק, תחפושות, מיטות לחיות מחמד ומזחלות. קופסאות פחוסות מייצרות משטחי הגנה טובים שתוכלו להשליך לאחר החלפת שמן, ביצוע פרויקט צביעה או צורך במשהו לברך עליו בעת גינון.

קומפוסט אותו

יש אנשים המשתמשים בקופסאות קרטון כמיכלי קומפוסט למיחזור עצמי. תוכניות גן קהילתיות זקוקות לעתים קרובות גם לקרטון כדי להשתמש בפרויקטים שלהן. הקופסאות שלך יכולות לקבל חיים חדשים כירקות ופרחים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail