כיצד להעביר מזרן ללא הובלות מקצועיות?

כיצד לאבטח את המזרן בבטחה לגג המכונית
כיצד לאבטח את המזרן בבטחה לגג המכונית.

אם אתה נע לבד, תצטרך להזיז גם את המזרן שלך. ודא שהמזרן שלך מגיע לביתך החדש ללא קרע, והישאר בטוח בזמן העברתו.

התאמת המזרן לרכב הנכון

מרבית המזרנים לא יתאימו לתא המטען או לפתח המכונית. חלק מהרכבים, לעומת זאת, אידיאליים להעברת מזרן תאום, מלא, כפול, מלכה או אפילו קינג סייז. לדוגמא, רוב המזרנים בכל סדר גודל ישתלבו בטנדר טיפוסי. אם אתה יכול לשאול או לשכור, אתה במצב טוב.

אם יש לך טנדר ויכול להסיר את מושביו, מזרן קטן יחיד עשוי להתאים ללא יותר מדי בעיות. רכב שטח גדול מספיק כדי לשאת כמעט כל מזרן על הגג, בתנאי שהמזרן מאובטח כראוי, בעוד שרכב קטן עשוי להתאים לנשיאת מזרון קטן יותר על הגג.

לגג המכונית

אם אתם מתכננים לחגור את המזרן לגג המכונית, יש כמה כלים בסיסיים שעומדים לרשותכם. למעשה, רוב הפריטים הללו צריכים להיות חלק מכל מהלך שאתה מתכנן לעשות בעצמך ללא עזרת חברת הובלות. חלק מהכלים הללו מופיעים גם ברשימת חמשת הכלים החיוניים המובילים שיעזרו לך לנוע:

  • שקית פלסטיק או מזרן עבה (בגודל שמתאים למזרן שלך)
  • חבל
  • סרט דביק
  • מספריים
  • כפפות עבודה
  • זוג ידיים נוסף

כיצד לאבטח את המזרן בבטחה לגג המכונית

נניח שאין לך משאית או טנדר גדול מספיק כדי להכיל את המזרן שלך, אז אתה עובר את מסלול הגג. זה אמור להסתדר בסדר, בהנחה שאתה לא מזיז מזרן בגודל קינג עם חיפושית פולקסווגן.

  1. עטוף את המזרן שלך בפלסטיק. השתמש בתיק מזרן בגודל מיוחד. ודא שכל פלסטיק נוסף מודבק; הרוח יכולה לקרוע פלסטיק בקלות אם היא לא מאובטחת כראוי או ליצור מפרש שיכול לגרום למזרן להשתחרר.
  2. רכשו חבל חסון. קנו מספיק חבלים בכדי לאבטח את המזרן גם לאורך וגם לאמצע. זכור כי מזרנים הם באורך 74 עד 213 סנטימטרים, לכל היותר 7 מטרים. כמו כן תזדקק למספר רגליים נוספות של חבל בכל קצה, כך שכ -14 מטר חבל אמורים להספיק לחבל אחד. בנוסף, מזרנים הם ברוחב 99 ס"מ (תאום) עד 193 ס"מ (מלך). מומלץ למדוד את רוחב המיטה שלך ואז להכפיל את המספר בארבעה כדי לקבל די והותר חבל. לדוגמא, 127 סנטימטרים פעמים ארבע הם 508 סנטימטרים, מה שמתורגם לחבל ארוך של 16 עד 17 מטר. בזמן שאתה רוצה שהחבל שלך יהיה חזק, אתה גם רוצה להיות מסוגל לקשור אותו. בחר חבל חזק אך לא עבה מדי או קשה לניהול.
  3. אבטח את המזרן שלך בחלק העליון של המכונית. הניחו את המזרן על הגג וודאו שהוא באמצע. זרוק את פיסת החבל הארוכה הראשונה לאורך המזרן. צריך שיהיה מספיק כדי לאבטח קצה אחד מתחת לחזית המכונית שלך ומספיק בקצה השני כדי לאבטח את הקצה השני מתחת לגב המכונית שלך. וודא שהחבל קשור מתוח ושהקשרים בשני קצותיו תקינים.

לאחר מכן, פתח את כל החלונות למעט הנהג. הטיל קצה אחד של פיסת החבל השנייה על רוחב המזרן, ואז חזר אותו דרך החלונות הפתוחים. בצע זאת פעמיים לפני שקשירת שני קצוות החבל יחד בתוך המכונית. דאג להשאיר את חלון הנהג ללא חבלים. על ידי העברת החבל דרך החלונות, לא תוכל לפתוח שום דלתות; שמירת חלון הנהג פנויה תאפשר לנוסעי הרכב להימלט בשעת חירום.

היה בטוח כשאתה נוהג

כשאתה נוהג עם מזרן על הגג שלך, אתה נושא מטען רחב שעלול לחסום חלק מהנוף שלך. מטעמי בטיחות, סע לאט וצעד בדרכים האחוריות או ברחובות במידת האפשר. שקול לחברים לנסוע מאחוריך כדי ליידע אותי אם המזרן מחליק בכלל. אם יש לך חברים שעוזרים במהלך, אתה יכול גם לבקש מהם לרכוב יחד איתך, כאשר כל אחד מחזיק את המזרן דרך הצד הנוסע והחלונות האחוריים. זה מספק קצת יותר אבטחה במיוחד אם תיסע בכביש סואן, באוטוסטרדה או בכביש המהיר.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail