כיצד להקים כלי עזר בבית החדש שלך לפני המעבר?

כולל פרטי חברת שירות ונותני שירותים
אתרים רבים בעיר ובמדינה יספקו מידע, כולל פרטי חברת שירות ונותני שירותים, למצטרפים חדשים.

מעבר לעיר, עיר, מדינה או מדינה חדשה פירושו להקים שירותים באזור אחר שבו הספקים הנוכחיים שלך עשויים שלא לספק שירות. אם זה המקרה, הגדרת כלי עזר יכולה לקחת קצת זמן ולהטוטנות כדי להבטיח שהאורות, החום והשירותים האחרים שלך עדיין פועלים בזמן שאתה אורז את הבית הישן שלך ורץ כשאתה מגיע ומתיישב בחדש שלך. שטח.

מי יהיה הספק החדש שלך?

תלוי לאן אתה עובר, ייתכן שהספק הנוכחי שלך לא ישרת את השכונה החדשה שלך. ייתכן אפילו שתעבור לאזור אחר במדינה שיש בו תקנות ותהליכי הגדרה שונים עבור שירותי שירות. אתרים רבים בעיר ובמדינה יספקו מידע, כולל פרטי חברת שירות ונותני שירותים, למצטרפים חדשים.

הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לחפש בכלי השירות באינטרנט בעיר החדשה שלך. רוב הערים מספקות שירותים מקומיים, כמו איסוף אשפה, ביוב, שירותי מים ומיחזור. אפשרויות חשמל או הידרו וגז מסופקות בדרך כלל ברמת המדינה, ולכן עדיף לפנות לאתר של מדינתך למידע נוסף. כדי לאתר אתר ממלכתי, עבור אל www.usa.gov ובקנדה, עבור אל www.canada.gc.ca כדי לקשר ישירות לאתר מחוזי.

ציר זמן להגדרה

כדי להיות בטוחים, עדיף לפנות לספק החדש לפחות שבועיים לפני תאריך המעבר בפועל. בעוד שחברות שירות רבות יכולות לבצע תפנית של שלושה עד חמישה ימים, חלקן יצטרכו לפחות שבוע עד עשרה ימים על מנת להגדיר את הדברים. הכל תלוי מתי עוברים במהלך עונת המעבר בשיא, כגון חודשי קיץ - זמן ההמתנה לשירותים יהיה ארוך יותר.

באופן דומה, גם חברות מסוימות ידרשו התראה של שבועיים לפחות לניתוק. לפני שאתה מתקשר, וודא שיש לך תאריכי מעבר דירה ומעבר דירה. זכור, בעת הזמנת חיבור ושירות ניתוק שירות, חשוב לשאול באיזו שעה יושלם השירות. כדי להיות בטוחים, הזמינו את השירות יום לפני הגעתכם, רק כדי לוודא שהאורות והחום פועלים למעברכם.

מגישים בקשה לשירות

לכל חברת שירות יש מדיניות ותהליך משלה בכל הנוגע להרשמה לשירותים חדשים. אם אתה עובר למדינה חדשה או למדינה אחרת, כגון מקנדה לארצות הברית, ייתכן שיהיה עליך לספק פיקדון עבור מרבית שירותיך, מכיוון שהחברות לא תמיד יכולות להבטיח בדיקת אשראי מוצקה. אמנם הדבר עשוי לדרוש שתשלם תשלום גבוה יותר מראש, אך תקבל את הפיקדון בחזרה ברגע שהחברה תדע שתשלם את החשבונות שלך.

לאלו מכם שעוברים ברחבי הארץ או לעיר חדשה, הצעדים המקובלים בהקמת כלי עזר כוללים השלמת יישום (בדרך כלל מקוון), בתוספת בדיקת אשראי. שוב, אם אין לך דירוג אשראי טוב או שאתה סתם עובר לבית הראשון שלך ולא היו לך שירותים לפני כן, החברה כנראה תבקש פיקדון. זכור כי פיקדון הביטחון יכול להיות, במקרים מסוימים, די מהותי בהתאם לכמות השימוש שהנכס שלך עלול לצרוך. התקשר לחברה או היכנס לאתר לקבלת פרטים נוספים.

זכור שפעמים רבות חברות יציעו תמריצים לצרכנים ראשונים, לכן השתמש בכישורי המשא ומתן שלך כדי להשיג עסקה טובה יותר או כדי לפטור את הפיקדון. שאל את הספק מה תוכל לעשות כדי להוריד את החשבונות שלך והאם הם מספקים תמיכה כלשהי לבעלי בתים ראשונים.

לאחר שהגדרת את שירותי השירות שלך, זכור לעקוב אחר תאריכי החיוב ואפשרויות התשלום שלך, כך שלא תישאר בחושך.

מאמרים בנושאים דומים
  1. רשימת שינוי של כתובת אם אתה עובר לבית חדש
  2. סימני תרבות הלם
  3. איך מנקים בית חדש?
  4. כמה לתת טיפ למובילים שלך?
  5. דרכים למחזר את קופסאות הנע שלך
  6. טיפים בינלאומיים לטיסה לטוס עם חיית מחמד
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail