היכן למצוא מועדונים ופעילויות מקומיות להצטרף?

פגוש את השכנים מעולה לארגון או למידה על אירועים
בדומה ל- Nextdoor, פגוש את השכנים מעולה לארגון או למידה על אירועים, פעילויות ולוחות מודעות.

אם אתם עוברים לקהילה חדשה, אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא חברים חדשים ולהשתלב בפעילויות בשכונה היא להצטרף למועדונים ולקבוצות התנדבות מקומיות. ישנם מספר כלים מקוונים שיעזרו לך להתחיל לבנות רשת מקומית עם אנשים שחולקים את תחומי העניין והתחביבים שלך. משאבים אלה נועדו לעזור לך ליצור קשרים אישיים עם אנשים דומים לא רק לא קבוצות אינטרס מקוונות.

משחק התנדבות

התאמת מתנדבים היא ארגון ללא מטרות רווח המסייע לכם למצוא פעילויות התנדבות מקומיות התואמות את תחומי העניין והמיומנויות שלכם; זה גם יכול לאפשר לך להקים ולהוביל פעילויות התנדבותיות חדשות. עם הקמת חשבון, תוכל להתאים את הפרופיל שלך כך שיתאים לתחומי העניין שלך; לאחר מכן אתר האינטרנט יספק רשימה של הזדמנויות התנדבות תואמות. אם תאשר זאת, תקבל גם התראות בדוא"ל להזדמנויות שמתאימות לפרופיל שלך.

Match Volunteer Match הוא אתר מצוין למציאת אנשים בעלי תודעה חברתית דומה. אתה יכול גם להיות מארגן מתנדב על ידי תרומת אגרה חודשית קטנה לניכוי מס. התאמת מתנדבים מתארת את היתרונות של היותך מארגן: "VolunteerMatch עוזר לך לחולל שינוי חיובי. אתה מקבל מתנדבים המותאמים למען המטרה הנכונה ברגע הנכון. אתה מקבל מספר גדול יותר של מתנדבים בעלי יכולות גבוהות מכיוון שאתה מתואם עם אנשים ששניהם נלהבים על ומחויב למטרתך. "

להיפגש

אם אתה מבלה זמן כלשהו באינטרנט, ייתכן שכבר מכיר את אתר ההתארגנות הזה. להיפגש הוא משאב נהדר עבור אנשים שרוצים למצוא ולהתקשר עם מקומיים דומים לאהוב שנהנים מאותם דברים. ממועדוני ספרים ומועדוני אוכל ועד קבוצות שמתאספות לטעימת יין, טיולים רגליים, סקי ועוד, תוכלו למצוא את כל מה שצריך כאן. ומכיוון שאתר זה הוא בעיקר דרך לאנשים לקבוע פגישות ואירועים להתכנס, כל החיברות מתקיימת במצב לא מקוון, ולא בחדרי צ'אט מקוונים או בחללי אינטרנט אחרים.

הצהרת המטרה הציבורית של Meetup: "Meetup היא פלטפורמה למציאת ובניית קהילות מקומיות. אנשים משתמשים ב- Meetup כדי לפגוש אנשים חדשים, ללמוד דברים חדשים, למצוא תמיכה, לצאת מאזורי הנוחות שלהם ולרדוף אחר התשוקות שלהם, ביחד."

אינסטמטים

InstaMeet, המוגדר באופן מילולי, הוא מפגש של פייסבוקרים / אינסטגרמרים, בו משתמשים בעלי תחומי עניין דומים מתכנסים לצלם תמונות וסרטונים מקוונים כדי לשתף זה את זה ועם קהילת האינסטגרם הגדולה יותר. כאשר אינסטגרם נמצאת כעת בבעלות פייסבוק, ההבחנות בין שני הארגונים מיטשטשו במקצת, ואינסטא-מייט רבים מתפרסמים בדפי פייסבוק שהוקמו על ידי יחידים וארגונים.

ישנן אפשרויות שונות להתערב. אחת השיטות הקלות ביותר היא פשוט לחפש Instameets בעיר שלך, באמצעות מונח חיפוש באינסטגרם / פייסבוק המשלב את שם העיר שלך, כגון "InstameetBoston" או "IgersBoston", אשר יספק לך רשימה של Instameets הקרובים. ("איגרס" הוא מונח מוכר ביד קצרה ל"אינסטגרמים ".)

בתוך אפליקציית אינסטגרם אתה מסתכל בדף הקהילה, שם תמצא מפה של אירועים קרובים. אתה יכול להצטרף לקבוצה שכבר הוקמה על ידי שימוש במפה כדי להתקרב לאירועים שמתפרסמים. הפרסומים מספקים מידע על מתי ואיפה להיפגש ולמה לצפות מהאירוע. אתה יכול גם להקים קבוצת InstaMeet משלך, שיכולה להיפגש בכל מקום ובכל זמן ויכולה להכיל כמה אנשים שאתה רוצה להשתתף. מרבית הקבוצות מתמקדות בחיק הטבע, אך לא תמיד זה המקרה.

ישנם מספר כלים מקוונים שיעזרו לך להתחיל בבניית רשת מקומית עם אנשים שחולקים את תחומי העניין והתחביבים שלך
ישנם מספר כלים מקוונים שיעזרו לך להתחיל בבניית רשת מקומית עם אנשים שחולקים את תחומי העניין והתחביבים שלך.

InstaMeet יכול לקרות בכל מקום ובכל גודל. זו הזדמנות נהדרת לשתף או ללמוד טיפים וטריקים עם חברי קהילה אחרים באזורכם, וזה תירוץ טוב לצאת ולחקור מקום חדש.

דלת הבאה

Nextdoor מספק פורום מקוון המאפשר לאנשים החיים בקהילה מסוימת לחלוק מידע זה עם זה. פרסום יכול לכלול כל דבר, החל מהמלצות לשירותים, בקשות למכור או למסור פריטים, הודעות על חיות מחמד שאבדו, וכלה בהתראות בנושאי פשע מקומיים. Nextdoor מספק גם מרחב חברתי לאנשים לפגוש ולהקים אירועים בשכונה. יש קהילות שהשתמשו בו לארגן מפגשים ועצרות לתמיכה ביוזמות מקומיות. נציגי השלטון המקומי עשויים גם לפרסם מידע חשוב עבור התושבים ולבקש משוב ותשומות בנושאים אזרחיים.

עם הקמת חשבון מאומת בחינם שמזהה אותך לפי שם (אסור לאנונימיות) ושכונה, תהיה לך גישה לכל ההודעות של אנשים שנמצאים בשכונה שלך. אתה יכול להגיב לפרסומים אלה, או ליצור בעצמך. חיפוש Nextdoor אחר "אירועים" הוא דרך טובה ללמוד על מועדונים שונים ופעילויות חברתיות קבועות המתנהלות בשכונתך הקרובה.

הצהרת המטרה של נקסטדור: "נקסטדור היא מוקד השכונה לחיבורים מהימנים והחלפת מידע, סחורות ושירותים מועילים. אנו מאמינים כי על ידי קירוב שכנים, אנו יכולים לטפח עולם חביב יותר שבו לכל אחד יש שכונה שעליה הם יכולים לסמוך. "

פעיל

זהו אתר נהדר לכל פעילויות טניס, ריצה, כדורגל, כדורגל, רכיבה על אופניים, טיולים רגליים, שחייה ועוד - שם תמצאו מועדונים, אירועים וצוותים להצטרף לאזור שלכם. הוא מיועד לספורטאים בכל הגילאים והיכולות וכולל תכנים חינוכיים במגוון נושאים הקשורים לספורט ובריאות. חפש באמצעות "מיקומים נוכחיים" כפרמטר החיפוש כדי ללמוד על אירועים פעילים שונים המתוזמנים באזורך.

בהצהרת המשימה של אקטיב נכתב: "ACTIVE.com היא הקהילה המקוונת המובילה עבור אנשים שרוצים לגלות, ללמוד, לשתף, להירשם ולהשתתף בסופו של דבר בפעילויות שהם נלהבים. מיליוני אנשים פעילים מבקרים באתר ACTIVE.com מדי חודש כדי חפש והירשם באופן מקוון למרוצים, אירועים, ספורט קבוצתי ופעילויות פנאי; אינטראקציה עם אחרים שיש להם תחומי עניין דומים; התחל תכניות אימונים מקוונות, וגש לעצות תזונה, כושר ואימון. "

פגוש את השכנים

הוקם על ידי מייסד מועדון ארוחת הצהריים (שהושבת כעת), פגוש את השכנים הוא משאב מקוון המסייע לך לפגוש את שכניך באמצעות אתר משותף, בין אם הם גרים במיקוד שלך או ממש באותו בניין. בקר באתר והזן את המיקוד שלך בדף הבית כדי לברר מיד אם יש קבוצה באזור שלך. אם לא, תוכל לפתוח קבוצה חדשה. בדומה ל- Nextdoor, פגוש את השכנים מעולה לארגון או למידה על אירועים, פעילויות ולוחות מודעות.

בהצהרת המשימה של פגוש את השכנים נכתב: "פגוש את השכנים הוא מאמץ מתמשך ליצור חברויות וקהילה בין אנשים שגרים באותו בניין או בשכונה מיידית. אנו שואפים לעזור לאנשים לבנות מערכות יחסים לא מקוונות בחיים האמיתיים "רצוי מבחינה גיאוגרפית."

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail