10 הדרכים הזולות ביותר להעביר קרוס קאנטרי

שקול לשכור מיכל הובלות
אם אין לך זמן, או רצון, להתמודד עם מהלך מלא DIY, שקול לשכור מיכל הובלות.

האם יש מעבר מהלך חוצה מדינות, ומנסה להבין איך אתה מתכוון לעשות זאת בזול ככל האפשר? להלן מספר אסטרטגיות שיעזרו לכם לחסוך מאות (אם לא אלפים) במהלךכם למרחקים ארוכים.

שכר משאית או טנדר נע

אם אתם מחפשים לחסוך כמה שיותר, מהלך DIY הוא בהחלט הדרך. זה ימנע את כל העלויות של מישהו אחר לארוז, להזיז ולפרוק את הדברים שלך. פשוט שכור משאית הובלה, שלם עבור דלקך והוצאות הנסיעה שלך, ואתה מסודר. משאית בגודל 26 מטר גדולה דיה כדי להעביר את הבית האופייני לשלושה עד ארבעה חדרי שינה ואינה דורשת רישיון נהיגה מיוחד להפעלתו. כשאתה מחשב את העלות של מהלך DIY, אל תשכח לקבוע את עלות הדלק. על פי U-Pack, משאית הובלת דיזל בגודל 26 מטר עשויה להגיע רק שמונה עד עשרה קילומטרים לליטר. זה יוסיף במידה ניכרת לעלות השכירות שצוטטתם.

שכרו מיכל הובלות

אם אין לך זמן, או חשק, להתמודד עם מהלך מלא DIY, שקול לשכור מיכל הובלות. הוא יועבר לביתך, כך שתוכל למלא אותו בשעות הפנאי שלך. לאחר מכן, הוא ייאסף וישלח לכל רחבי הארץ. תשלמו מחיר אחיד עבור כל מכולה (סכום של 45 € בלבד), בתוספת דמי משלוח ומשלוח (נקבעים לפי קילומטראז '). אם אין לך ביטוח של בעלי בתים, ייתכן שתצטרך גם לשלם עבור ביטוח כדי להגן על הדברים שלך בזמן שהוא ארוז ובמעבר. מכולות הובלות מושכרות למשך חודש בכל פעם, כך שאם אתה זקוק לזמן נוסף לארוז או לפרוק, או שאינך יכול להיכנס לביתך החדש מייד, אפשרות זו מציעה גמישות מסוימת. למעשה, אם אתה זקוק לחברת ההובלות כדי לאחסן את הדברים שלך לזמן מה, הם יכולים לעשות זאת גם. PODS ו- U-Haul הן שתי חברות המציעות שירות זה.

טיפ לחסוך עוד יותר

דלג על דמי המשלוח של U-Haul על ידי איסוף תיבות ה- U שלך, או על ידי לקיחת חפציך למתקן U-Haul הקרוב ביותר ומילוי התיבות שם. גם ל- PODS וגם ל- U-Haul יש תיבת קוד קידום מכירות בקופה, לכן הקפד לבצע חיפוש מהיר באינטרנט אחר קוד קידום מכירות לפני שתשלים את העסקה.

השתמש בקרוואן משא

התמודד עם האריזה והפרוק בעצמך. לאחר מכן, שכר מובילים מקצועיים שיסיעו את הדברים שלך ברחבי הארץ. חברות כמו Estes SureMove ושירותי הבית הישנים של דומיניון ישלחו קרוואן בגובה 28 מטר לביתכם ויעניקו לכם שלושה ימים למלא אותו. לאחר מכן הם יאספו אותו ויסיעו אותו לבית החדש וייתנו לך עוד שלושה ימים לפרוק אותו. אפשרות זו עולה כמחצית מהמהלך בשירות מלא. ומכיוון שחברות הובלה בדרך כלל גובות ברגל ולא במשקל, לא תצטרך לשלם עבור כל מקום בקרוואן שאינך משתמש בו. הם פשוט יכניסו מחיצה וימלאו את החלל הנוסף בדברים של מישהו אחר.

מצא תיבות הובלה וציוד אריזה בחינם

קופסאות קרטון וקלטת אריזה הם יקרים להפליא כשאתה צריך מספיק כדי לארוז בית שלם. קיצצו את העלות על ידי מציאת מקורות חינם להעברת קופסאות ועטיפת בועות. ואז, קנו אריזה בתפזורת של סרט אריזה. לא משנה מה שתעשה, אל תקנה את ציוד האריזה שלך ישירות מחברת הובלות. זה אולי נוח, אבל אם כן תשלם עליהם הרבה יותר.

הזמן את המהלך שלך בדיוק כמו שצריך

כשאתה מחשב את העלות של מהלך DIY
כשאתה מחשב את העלות של מהלך DIY, אל תשכח לקבוע את עלות הדלק.

מאי עד ספטמבר היא עונת המעבר בשיא, מה שהופך אותה לתקופה היקרה ביותר בשנה לעבור. אם תאריך המעבר שלך גמיש, נסה לתכנן את המעבר שלך זמן מה בין אוקטובר לאפריל. כדי לחסוך עוד יותר, כוון לאמצע השבוע ואמצע החודש. חברות הובלה לא יהיו עסוקות כל כך, ולכן התעריפים יהיו הרבה יותר תחרותיים ויותר אפשרויות יהיו זמינות עבורך.

הקל על העומס שלך

בין אם תחליט להתמודד עם המהלך בעצמך ובין אם מישהו אחר יעשה את זה בשבילך, אתה תבזבז הרבה פחות אם תקדיש את הזמן לדחוף ולהיפטר מהחומרים שאתה כבר לא צריך מראש. בצע מכירת חצר גדולה, או רשום את הדברים שלך ב- Facebook Marketplace. ואז, שים את הכסף שאתה מרוויח לקראת המעבר שלך.

וודא שאתה מבין למה אתה מסכים

לפני שתחתום על חוזים כלשהם, ודא שאתה מבין את כל העמלות הכרוכות בכך ואיך יטפלו בכל שלב במהלך. האם האומדן שקיבלת מחייב? כיצד יחושבו העלויות? האם המוביל יתקשר עם המעבר שלך לצד שלישי או כולו?

תפוס את כל ההנחות שאתה יכול

חברות הובלה רבות, כולל Penske, Budget, Van Lines צפון אירופה ו- United Van Lines מציעות הנחות צבאיות. רבים אחרים, כמו אטלס ואן ליין ופנסקה, מציעים הנחות AAA. וזו רק שתי אפשרויות שעשויות להיות זמינות עבורך. הקפד לשאול כל חברה שאתה שוקל אם היא מציעה הנחות כלשהן. אתה יכול פשוט לחשוף אחד (או יותר) שאתה זכאי לו.

אל תילכלו

אם אתה מקבל תעריפים ממספר חברות הובלה, ואחת מגיעה בצורה נמוכה יותר מהשאר, היזהר. אתה לא צריך לדבר עם יותר מדי אנשים כדי לשמוע סיפורי סיוט על אנשים שנפגעו, אבדו או נגנבו את חפציהם.

עקוב אחר הוצאות המעבר שלך

עוברים לעבודה? הקפד לשמור את כל הקבלות מהמעבר שלך, אם המעסיק שלך הסכים לכסות את הוצאות המעבר שלך. זה עשוי לכלול דברים כמו דלק, משאית להשכרה או קרוואן, אחסון לטווח קצר, ציוד אריזה ועלות המזון והלינה בזמן שאתה במעבר. אם תכננת לתבוע את הוצאות ההובלה שלך בניכוי המס שלך, עליך לדעת שהניכוי הזה בוטל בשנת 2017. הוא לא יחזור עד 2026 לפחות אם זה יחזור בכלל.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail