4 כפפות הגומי המובילות לשטיפת כלים ומטלות ביתיות

כפפות החפתים של RiteAid ארוכות מאוד ומאפשרות גמישות להתקפל על השרוול או לא
כפפות החפתים של RiteAid ארוכות מאוד ומאפשרות גמישות להתקפל על השרוול או לא, בהתאם לצרכי הניקיון שלך.

כפפות גומי לשטיפת כלים שימושיות כשאנחנו רוצים להגן על הידיים שלנו מפני כימיקלים ביתיים, מכתים, מים חמים או חומרים סוערים שיש לנקות. ישנם סוגים רבים של כפפות גומי לשטיפת כלים זמינים לצרכים ביתיים, אך הטובים ביותר יהיו עמידים ובכל זאת מאפשרים לך לבצע משימות בצורה יעילה. בדקנו כמה סוגים עם טענות שונות של יעילות ונוחות; ארבע אלה הן הכפפות שכדאי להשתמש בבית.

 • 01

  כפפות גומי נוחות טריות מווילדה

  כפפות הנוחות הטריות של וילדה כוללות קצות אצבעות עמידות להחלקה המסייעות לאחיזה. זו עזרה עצומה כשאתה מחזיק צלחת חלקלקה בכיור מלא מים סודיים. הם מרופדים בקצף במקום בטנת הכותנה המסורתית שתסייע לספיגת לחות רבה יותר ולמנוע מהידיים שלך להרגיש כאילו הן בסאונה אפילו במים החמים ביותר. האזיקים הארוכים בכפפות ארוכים מאוד, מה שמקל על קיפולם ומונע מים זורמים חזרה בזרועותיך. זו תכונה נפלאה כאשר אתה עובד עם משטחים או חומרי ניקוי שאתה באמת לא רוצה בשום מקום ליד העור שלך.

 • 02

  כפפות חפתים ריטיים

  כפפות החפתים של RiteAid ארוכות מאוד ומאפשרות גמישות להתקפל על השרוול או לא, בהתאם לצרכי הניקיון שלך. למעשה, בהתחשב באורך של אלה, ייתכן אפילו שלא תצטרך לקפל את השרוול. אם יש לך זרועות ארוכות, זוג הכפפות הזה שיכול להציע הגנה אמיתית. כפפות לטקס אלה חזקות ועמידות אם כי אינן עמידות בזיעה כמו מותגים אחרים. הם, לעומת זאת, זולים מאוד אך עדיין חזקים. כפות הידיים עמידות להחלקה, מה שהופך את שטיפת הכלים לקלה ובטוחה יותר במי סבון חלקלקים. הכפפות מגיעות במידות קטנות, בינוניות וגדולות כך שתוכלו למצוא את ההתאמה המושלמת למטלות שלכם.

 • 03

  כפפות חיים של פלייטקס

  כפפות Playtex Living הן כותנה מרופדות לנוחות והתאמה. הכפפות כוללות קצות אצבעות וכפות ידיים מחוזקות כדי לעזור בכלים חלקלקים. כפפות Playtex Living כוללות גם אזיקים ארוכים שיעזרו לתפוס טפטופים שמוצאים את דרכם בזרועות במהלך הניקוי. הכפפות זמינות במידות קטנות, בינוניות וגדולות.

 • 04

  וילדה רגישה בתוספת כפפות

  כפפות הרגישות פלוס של וילדה דקות יותר כדי לאפשר את ההרגשה והנוחות הגבוהים ביותר במהלך השלמת עבודות הבית. קצות האצבעות המחוזקות מספקות הגנה נגד החלקה לפריטים עדינים. כפפות הרגישות פלוס אינן מרופדות, אך הן מגיעות במגוון צבעים ובמידות מרובות. כפפות הרגישות של וילדה נהדרות כשאתה צריך להיות מסוגל לשלוט יותר באצבעותיך. הם מעולים לניקוי כלי זכוכית מכיוון שכל משטח היד והאצבעות מרקם כדי למנוע החלקה.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail