כיצד להסיר כתמי עפרון מקירות?

אחת הדרכים הבטוחות להסרת עפרון מהקירות היא שימוש במייבש שיער ובסבון כלים רגיל
אחת הדרכים הבטוחות להסרת עפרון מהקירות היא שימוש במייבש שיער ובסבון כלים רגיל.

ילדים עשויים לחשוב שעפרונות צבעים הם המצאה נהדרת, ואתה בטח מסכים כשהם משרבטים אחר הצהריים... עד שהצבעים המבריקים שלהם יעשו את דרכם אל הקירות שלך. ניקוי עפרון אינו פשוט כמו אבק של קיר. ראשית, עליכם לדעת איזה סוג משטח יש לקיר שלכם. האם זה מרקם או שטוח? האם הצבע מבריק או לא? אלו פרטים חשובים בעת קביעת השיטה בה עליך להשתמש להסרת עפרון. להלן שלוש דרכים קלות להוריד עפרון מקירות.

 • 01

  מייבש ומייבש כלים

  אחת הדרכים הבטוחות להסרת עפרון מהקירות היא שימוש במייבש שיער וסבון כלים עדין רגיל. הפעל את המייבש ונשף אוויר חם על סימני העפרון. השעווה תחמם ותתחיל להימס, מה שמקל על הנגב שלה. השתמש במטלית ניקוי או במגבת נייר עם מעט סבון כלים נוזלי ונגב בעדינות את סימני העפרון.

  מטליות מיקרופייבר הן בחירה טובה, אך שימו לב שכל סמרטוט שתשתמשו בו ישמור עליו קצת עפרון. נסה סמרטוטי חולצות ישנים מכיוון שאתה יכול לזרוק אותם. אל תשטפו את הסמרטוטים האלה עם עומסים רגילים של בגדים או מטליות ניקוי מכיוון שכאשר השעווה של העפרון תימס, היא תפיץ את עצמה מחדש על הבגדים.

  שיטה זו בטוחה לשימוש ברוב משטחי הקיר, אך נבדק תחילה במקום נסתר כדי להיות בטוח. יתכן שתזדקק למאמץ קטן להסרת עפרון על קירות בעלי מרקם כבד מכיוון שהוא נוטה להסתתר בסדקי המרקם. אבל עם מעט שומן במרפק, איש לעולם לא יידע שהוא היה שם.

 • 02

  Wd-40

  WD-40 עובד טוב מאוד להסרת עפרון על קירות צבועים. כל שעליך לעשות הוא לרסס מעט מהמוצר על מטלית ניקוי או מגבת נייר ולנגב מעל סימני העפרון. העפרון בדרך כלל מגיע מיד. עבור עפרון עיקש או ישן יותר, ייתכן שיהיה צורך במאמץ רב יותר. ל- WD-40 יש גם עט ללא בלגן שהוא כלי נהדר להסרת עפרון מהקירות שלך, וזה פחות בלגן מאשר להשתמש בגרסת הריסוס. WD-40 מוריד גם עפרון ממשטחים צבועים ממש טוב, אבל תרסיס ה- WD-40 יכול להיות קצת מבולגן.

  יהיה עליך לשטוף את שאריות השומן מהקירות שלך לאחר שתסיר את סימני העפרון. היזהר גם שלא להעלות אותו על בגדים או על שטיח מכיוון שזה יכול להיות כאב אמיתי לצאת מהבד. שקול להניח כמה סמרטוטים לניקוי כדי להגן על המשטחים הסמוכים.

 • 03

  מחקי ניקוי חד פעמיים

  האמת היא, מחקי ניקוי מחוללים ניסים על משטחים צבועים כמו גם על אחרים. יתכן שתצטרך להשתמש במאמץ נוסף על קירות בעלי מרקם כבד, אך זה יעבוד. יצרנים אחרים מייצרים גרסאות דומות, כך שיש לכם אפשרויות רבות לבחירה בשוק.

  הימנע משימוש במחקים אלה במשטחים מסוימים, כולל משטחים מלוטשים / מבריקים, קירות עם עץ, גימור סאטן או כהה. בדוק תחילה את המוצר במקום נסתר כדי לוודא שלא תפגע בגימור הקירות שלך. שים לב שאם אתה משתמש בזה על משטח מבריק, תסיר את השכבה המבריקה. במקום זאת בחר באחת מהאפשרויות שלמעלה למשטחים מבריקים.

 • 04

  תרופות סבתא

  למרוח מעט מיונז על כתמי העפרון ולתת לו להיספג במשך מספר דקות לפני שמנגבים את המשטח במטלית לחה. כמו כן, נסו משחת שיניים שאינה ג'ל. תפסו סמרטוט או מברשת לשפשף, השפריצו את משחת השיניים על הקיר ושפשפו היטב. השוחק במשחת השיניים ימיס את העפרון. סיים את שטיפת הקיר במים.

מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לנקות כראוי לאחר מחלת משק בית?
 2. כיצד לגרום לרצפות פרקט לזרוח?
 3. כיצד לנקות ניקוז סתום עם סודה לאפייה?
 4. 4 צעדים פשוטים להסרת כתמי גלידה
 5. איך מנקים שטיח צמר?
 6. כיצד להסיר כתמי קפה מבגדים?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail