מוצרי ניקוי ביתיים וטבעיים

סודה לשתייה ומנקים ביתיים טבעיים אחרים עושים עבודה נהדרת של ניקוי
חומץ, לימונים, סודה לשתייה ומנקים ביתיים טבעיים אחרים עושים עבודה נהדרת של ניקוי, חיטוי, הסרת כתמים ועוד.

אתה לא צריך ללכת במעבר ניקוי כדי למצוא את האפשרויות הטובות ביותר לניקוי הבית שלך - פשוט פתח את המזווה שלך. חומץ, לימונים, סודה לשתייה ומנקים ביתיים טבעיים אחרים עושים עבודה נהדרת של ניקוי, חיטוי, הסרת כתמים ועוד.

באמצעות חומץ לניקוי

חומץ מנקה ומפיח ריח כמעט כמו רוב חומרי הניקוי לכל מטרה. המתכון הוא לערבב חלקים שווים של מים וחומץ בבקבוק ריסוס. השתמש בפתרון זה לניקוי מרבית אזורי ביתך. אל תדאגו שהבית שלכם מריח כמו חומץ. הריח נעלם כשהוא מתייבש.

אזהרה

חומץ יכול לטשטש או לפגוע במשטחים מסוימים, לכן בדקו אותו תחילה באזור מוסתר כדי לוודא שלא מתרחש שינוי בצבע או נזק. חומץ מדולל כראוי הוא חומצי ויכול לאכול גם בדיס אריחים. חומץ אינו רעיון טוב לשימוש גם על משטחי שיש.

חדרי אמבטיה : נקו את האמבטיה, האסלה, הכיור והמשטחים בעזרת חומץ 1 ל -1 ותמיסת ריסוס מים. אתה יכול גם לנגב את הרצפה בחדר האמבטיה עם תמיסת חומץ ומים. התמיסה תנקה חלאות סבון וכתמי מים קשים על גופי האריח שלך ותשאיר אותם מבריקים ויפים.

אם יש לך טבעות מכוערות בקערת השירותים, השתמש שם בחומץ טהור. שטוף את האסלה כדי לאפשר למפלס המים לרדת לפני ששופכים את החומץ הלא מדולל סביב החלק הפנימי של השפה. לשפשף את הקערה.

מטבחים: נקה את החלק העליון של הכיריים, מכשירי החשמל ומשטחי השיש עם חלקים שווים של חומץ ומים. השתמשו בחומץ לניקוי רצפות והתפלאו מהתוצאות המבריקות והרעננות.

חדרי כביסה: השתמש בחומץ כמרכך כביסה טבעי, שיכול להועיל במיוחד למשפחות עם בעיות עור רגישות - הוסף 0,5 כוס חומץ למחזור השטיפה במקום מרכך הכביסה שנקנה בחנות. לחומץ היתרון הנוסף של פירוק חומר ניקוי כביסה בצורה יעילה יותר. נסה זאת גם כדי לנקות את מכונת הכביסה שלך.

ניקיון בלימונים

מיץ לימון הוא חומר טבעי נוסף שניתן להשתמש בו לניקוי הבית שלכם. בעזרתו ניתן להמיס חלאות סבון ומרבצי מים קשים, וזה נהדר לפליז ונחושת בוהקים. מיץ לימון יכול לשמש גם לטיפול בכתמים בהתחשב באיכויות ההלבנה הטבעיות שלו, אך זה יכול גם להיות חסרון. מומלץ לבדוק זאת תחילה באזור מוסתר.

יישומי ניקוי לימון כוללים:

  • מערבבים מיץ לימון עם חומץ או סודה לשתייה להכנת משחת ניקוי.
  • חותכים לימון לשניים ומפזרים סודה לשתיה על החלק החתוך של הלימון. השתמש בלימון כדי לקרצף כלים, משטחים וכתמים.
  • מערבבים 1 כוס שמן זית עם 0,5 כוס מיץ לימון לשימוש כמרקחת רהיטים לרהיטי עץ
  • הכניסו קליפת לימון שלמה או קליפת תפוז דרך פינוי האשפה - זה מרענן את הניקוז והמטבח.

ניקוי עם סודה לשתיה

סודה לשתיה היא אחד המנקים המגוונים ביותר. בעזרתו ניתן לקרצף משטחים באותה צורה כמו חומרי ניקוי מסחריים שאינם שוחקים. סודה לשתיה מעולה גם כמפח ריחות. הניחו קופסה במקרר ובמקפיא לספיגת ריחות. למעשה, שימו אותו בכל מקום בו אתם זקוקים לפעולה מפיח ריח: פחי אשפה, כביסה ואפילו נעלי הספורט המסריחות במיוחד של משפחתכם. סודה לשתיה מהווה תוספת נהדרת גם לחדר הכביסה.

שימוש בחומרי ניקוי טבעיים אחרים

ישנן לא מעט אפשרויות אחרות עבור חומרי ניקוי טבעיים. אתה עלול להיות מופתע ללמוד שדברים כמו קטשופ, אורז, קפה קפה ומרכיבים אחרים למטבח יכולים לעשות עבודה נהדרת בניקיון הבית.

אתה תמיד יכול גם לקנות חומרי ניקוי טבע זמינים מסחרית, אך שים לב למה שאתה צריך לחפש במוצר ניקוי ירוק לפני שאתה קונה אותו. למד כיצד לקרוא תוויות על המוצרים; רבים מהמוצרים המסחריים הללו משתמשים במרכיבים טבעיים שיש לך בביתך, אך לא כל חומרי הניקוי הירוקים נוצרים שווים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail