18 שימושים מפתיעים לסבון סבון סביב ביתך

הקל על ידי ציפוי חוטי הבורג במעט סבון בר
הקל על ידי ציפוי חוטי הבורג במעט סבון בר.

גם אם אתם חובבי סבון נוזלי, אל תפקירו את חטיף הסבון המיושן מכיוון שבאמצעותו תוכלו לעשות דברים מדהימים למדי סביב ביתכם. אתה יכול אפילו להכין בעצמך סבון נוזלי!

כל שעליך לעשות הוא לבחור את המותג והריח המועדפים עליך או להביא הביתה את הסורגים החינמיים מהמלונות. להלן 18 הסיבות הטובות ביותר לשמור על סבון נוח.

תקנו מגירות דביקות ודלתות הזזה

כשמגירות או דלתות הזזה לא ייפתחו בצורה חלקה, יש לשפשף את מוט הסבון בשולי המגירות או במעקות הדלתות כדי שהכל יחליק בקלות.

הרענן מגירות שידה, ארונות, מזוודות ומכוניות

לפני שתשתמש במוטות סבון, קבל חובה כפולה על ידי אחסון מוטות סבון ריחניים במגירות השידה, הארונות, המזוודות וחללי הפנים לרכב כדי להוסיף רעננות. הסר כל עטיפה חיצונית ועוטף את הסורגים במעט בד (מטלית ישנה עובדת מצוין) ותוחב אותם. עובד מצוין גם בנעליים ובמגפיים מסריחים.

הפוך את הרכבת הרהיטים לקלה יותר

בין אם אתה עובד עץ עצים ובין אם פשוט נאבק להרכיב כוננית של איקאה, התחלת ברגים לעץ יכולה להיות קשה. הקל על ידי ציפוי חוטי הבורג במעט סבון בר. בסדנה השתמש בסרגל סבון כדי להוות סימן קל להסרה כמדריך חיתוך. ואז השתמשו בסרגל כדי לצפות את שיני מסור היד כך שהוא יחליק דרך העץ.

הסתיר טעות

אם יש לך כמה חורי ציפורניים קטנים הנראים בקירות לאחר העברת תמונות, בחר בר סבון התואם את צבע הקיר שלך. משפשפים אותו מעל החור כדי למלא אותו עד שהגיע הזמן לצבוע את החור ולצבוע מחדש.

למנוע התזת צבע

כאשר הגיע הזמן לצבוע קישוטים ליד חלונות זכוכית או מראות, יש למרוח מוט סבון על הזכוכית שליד הקישוט. אם אתה מקבל מעט צבע על הזכוכית, הסבון מקל על ההסרה ושיטה זו מהירה בהרבה מהדבקת חלונות.

שחרר מנעול נוקשה

אם מנעול הדלת נוקשה, גרור את המפתח מעל מוט סבון יבש כדי לצפות את המשטח. הכנס את המפתח המצופה למנעול והפעל אותו מספר פעמים. המנעול אמור להיות קל יותר לשימוש.

למנוע מראות ומשקפיים ערפילים

אם אתה שונא מראה ערפילי לאחר מקלחת חמה, מוט סבון יכול לפתור את הבעיה. כאשר המראה יבשה לחלוטין, יש לשפשף סבון על הכוס. אל תוסיפו מים, אלא הושיטו פסים עם מטלית יבשה. בפעם הבאה שאתה מתקלח, אין ערפל! זה עובד גם על משקפי ראייה ומשקפי שמש.

עצור את החריקות

מוט סבון יפתור צירי דלת חורקים ורצפות. פשוט שפשפו מוט סבון יבש בשולי האזורים החורקים. בדוק את החריקה והגש מחדש במידת הצורך.

לאתר את הדליפה

אם אתה פשוט לא יכול לזהות היכן דולף צמיג או בריכת ילדים, הרטיב מוט סבון ושפשף אותו על האזורים החשודים. הסרט הסבוני ייצור בועה כאשר האוויר בורח. אם אתה תופס ריח של ביצים רקובות, הסרט הסבון יעבוד גם כדי לאתר דליפות מסוכנות של גז.

הגן על הרהיטים שלך מחיות מחמד

יש הרבה סיפורים על ילדים בעלי פה רע שפה נשטף עם סבון. חיות מחמד לא דואגות לטעם יותר מאשר לילדים! אם יש לכם גור, ארנב או חמוס לעיסה, ציפו את רגלי הריהוט והקצוות מעץ עם מוט סבון כדי למנוע נזק.

הפוך את הידיים המבולגנות לקלות יותר לניקוי

לפני שאתם חופרים בגינה או מבצעים תיקון רכב שמנוני, חופרים את ציפורני היד שלכם לסבון. הסבון ימנע מהאדמה או השומן להיכנס מתחת לציפורניים.

הגן על הצמחים שלך

תלו מוט סבון משיחים או גררו חלקם על הקרקע כדי לעזור להדוף צבאים. השתמש בתיק רשת או בזוג גרביונים ישן כדי להקל על התלייה.

הפוך את הניקוי לבישול במחנה לקל יותר

לפני שאתה שם את הברזל היצוק הזה או מחבת האלומיניום מעל מדורה פתוחה, צפה את התחתית בסבון לח כדי להקל על ניקוי פיח.

בטל את רוכסן

הפעל מוט סבון יבש מעל שיני הרוכסן כדי לגרום לרוכסן להחליק ביתר קלות.

לתפור קל יותר

השתמש בסבון לסימון מכפלות וקווי תפר לתפירה קלה יותר. צור כרית על ידי כיסוי מוט עם מעט בד יפה. על ידי אחסון סיכות ומחטים בסבון, הם יחליקו דרך הבד בקלות.

הסר כתמים קשים

אמנם יש סבונים כמו Zote ו- Fels Naptha שמקדמים להסרת כתמים, אך ניתן להשתמש כמעט בכל סבון בר לטיפול בכתמים שומניים ובוציים. בחר בר ללא תוספת מזגנים וקרצף.

הכינו בעצמכם סבון נוזלי

חסוך קצת כסף על ידי הכנת סבון נוזלי משלך. השתמש בפומפייה ידנית כדי לגלח ארבעה גרם סבון בר ולערבב עם ארבע כוסות מים רותחים. מערבבים עד שהסבון נמס, מניחים להתקרר לחלוטין ויוצקים למתקנים שלכם. יש לאחסן סבון נוסף במקום קריר ולתת לטלטל היטב את המיכל לפני השימוש.

הכינו חומר כביסה ביתי

סבון הוא מרכיב חיוני בחומר כביסה ביתי. פשוט הוסף סודה לשתייה, בורקס וסודה לשתייה כדי לחסוך כסף בכל מטען. חומר כביסה ביתי אפילו בטוח לשימוש במכונות כביסה יעילות גבוהה.

מאמרים בנושאים דומים
  1. איך מנקים עובש שחור?
  2. כיצד לנקות את ראש המקלחת?
  3. כיצד להסיר כתמי עפרון מקירות?
  4. איך מנקים ריפוד ספות?
  5. כיצד להתחיל לדלג את הבית שלך?
  6. כיצד לנקות כראוי לאחר מחלת משק בית?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail