11 דברים מפתיעים שתוכלו לנקות בעזרת ספינת בגדים

פיצוץ של קיטור מאידון הבגדים יכול לעזור לשחרר אותו ולהפוך אותו להרבה יותר פשוט להסרה
אם אתה מגלה כתם קרקע על שטיח, מושבי רכב או ריפוד רהיטים, פיצוץ של קיטור מאידון הבגדים יכול לעזור לשחרר אותו ולהפוך אותו להרבה יותר פשוט להסרה.

בין אם רכשתם ספינת קיטור בגדים בגודל מלא ובין אם תחבורתם בגודל נסיעות, כנראה שלא תקבלו את הכסף הגדול ביותר. בעוד ששניהם הם כלים שימושיים להסרת קמטים וריחות מעופשים מתלבושות רחיצות ונקיות יבשות בלבד, קיטור בגדים יכול לעשות כל כך הרבה יותר ברחבי הבית.

טיפים

 • בדוק את הטמפרטורה של תפוקת האדים. על חיטוי משטחים להיות חייבים להיות 212 מעלות צלזיוס ומעלה.
 • השתמש תמיד במים מזוקקים כדי למנוע סתימות ולהשאיר עקבות מינרלים על גבי משטחים.
 • אם ספינת הקיטור שלך מקרטעת, פתחי האוורור כנראה סתומים. נקו אותם על ידי הוספת תערובת 50:50 של חומץ לבן מזוקק ומים לאדים. רוץ במשך כל מחזור האידוי עם הזרבובית מופנית לכיור. הוסיפו מים מזוקקים והפעילו מחזור נוסף לשטיפת האדים. חזור על הפעולה במידת הצורך עד להפסקת ההתקפלות.
 • התנסו עם חרירים שונים - אם יש לכם אותם - לעבודות ניקיון.
 • קרא תוויות בדים כדי למנוע כתמי מים או דימום בצבע ולעולם לא להשתמש בבדים עדינים כמו משי.
 • אין להשתמש במשטחים צבועים טרי, עץ שעווה ומלוטש, כלי נגינה וגימור וינטג '.

אדים משומן ואוכל אפוי

כל שעליך לעשות הוא לכוון את זרבובית ספינת הבגדים שלך לעבר מחבת או כיריים שמנוניות כדי לשחרר שומן ואוכל אפוי, מה שהופך אותו להרבה יותר קל לנגב בעזרת מטלית מיקרופייבר. זה מועיל במיוחד על כיריים מזכוכית שבהם חומרי ניקוי שוחקים עלולים לגרום נזק.

לחטא משטחים מוצקים

אם פלט הקיטור של המכשיר שלך מגיע 212 מעלות F, אתה יכול להשתמש בו כדי לטהר משטחים מוצקים כמו משטחים, ידיות מכשירות, אסלות, כיורים. אין צורך בכימיקלים!

להפשיר מקפיא מהר יותר

אם יש לך מקפיא שאינו הפשרה עצמית, השתמש באדים לבגדים כדי להמיס את הצטברות הקרח במהירות רבה יותר. כמה פיצוצים של קיטור יכולים גם לשחרר יצרנית קרח שלא עובדת כמו שצריך כי היא נתקעת עם יותר מדי קרח.

הסר תוויות, מדבקות וטפטים

ספינת קיטור לבגדים מחוללת פלאים כדי לעזור לכם להסיר תוויות מצנצנות זכוכית, מדבקות מחלונות וטפטים על ידי המסת הדבק. השתמשו בזהירות על כל דבר שעשוי קרטון על גבי משטחים לא צבועים. עבור מדבקות על בד, עקוב אחר מסיר כתמים כדי להיפטר מהפיסות האחרונות של הדבק.

רענן וילונות, מצעים וריפודים

ככל הנראה השתמשת בקיטור בגדים כדי להסיר קמטים מהווילונות שנתלו לאחרונה או מחצאית מיטה חדשה. אבל הקיטור הזה עושה הרבה יותר מאשר הסרת קמטים, זה גם עוזר בהסרת ריחות, אבק ואפילו חרקים. כאשר מישהו חולה ובילה זמן רב על הספה, השתמש באידון בגדים לחיטוי כריות וריפודים כדי למנוע העברת נגיפים וחיידקים.

התמודד עם שטיחים וכתמי ריפוד

אם אתה מגלה כתם קרקע על שטיח, מושבי רכב או ריפוד רהיטים, פיצוץ של קיטור מאידון הבגדים יכול לעזור לשחרר אותו ולהפוך אותו להרבה יותר פשוט להסרה. התחל בהחזקת ספינת הקיטור לפחות שישה סנטימטרים מהכתם והניח לו לעבוד במשך כ- 30 שניות. סופג את האזור במגבת לבנה נקייה וחזור על פי הצורך עד שלא יועבר שינוי צבע נוסף למגבת. יתכן שתצטרך להשתמש במסיר כתמים אך תוצאות הסוף צריכות להיות מוצלחות יותר.

הפיצו טחב ולכלוך על הדיס

טמפרטורות גבוהות וטחב לא משתלבים יחד, אז השתמשו בספינת הבגדים שלכם בכדי לפגוע בדיס טחב ברצפות אמבטיה ורצפות. הקיטור יעזור גם לשחרר לכלוך שהקהה את הדיס על הרצפות במטבחים ובבוץ.

שחרר חלאות סבון על אריחים ודלתות מקלחת

לפני שתתחיל לקרצף, השתמש בקיטור מסייע לשחרור חלאות סבון מאריחי קרמיקה וקירות אבן טבעית, דלתות מקלחת וגופי אינסטלציה.

לגרום לחלונות ומראות לנצנץ

השתמש באדים כדי להסיר כתמים ואדמה מחלונות ומראות. הקפידו לעקוב אחר מטלית מיקרו-סיב או מגב ללא מוך כדי למנוע פסים. סביר להניח שלא תצטרך להשתמש בשום חומרי ניקוי אחרים.

פרט את המכונית שלך מבפנים ומבחוץ

אין צורך להחזיק את ספינת הבגדים בפנים בלבד. כאשר הגיע הזמן לשטוף את המכונית ולנקות אותה, האדים נהדרים להסרת לכלוך קשה על כובעי הבומפר והפגושים. השתמש באידוי הקיטור כדי להסיר כתמים בריפודים לרכב, שטיח ומרצפות. ואל תשכחו לנקות את החלונות והמראות בעזרת אדים בכדי להבהיר אותם.

אדים חיידקים על צעצועים

לאחר כל הרחרח או אפילו תאריכי הפעלה, הקדישו כמה דקות לתת לצעצועי פלסטיק ופוחלצים קיטור טוב. הטמפרטורות הגבוהות יהרוג וירוסים ללא כימיקלים קשים. למרבה הצער, אתה לא צריך להשתמש באיטום בגדים על ספרים, צעצועי עץ צבועים או כל צעצוע עם מדבקות נייר.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך מנקים לבני אח?
 2. כיצד להיפטר מעובש מכל משטח ביתי?
 3. כיצד לנקות את ראש המקלחת?
 4. הדרך הנכונה לנקות את הטלפון הסלולרי שלך
 5. איך מנקים עובש שחור?
 6. איך מנקים ריפוד ספות?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail