14 המתכונים הטובים ביותר לחיטוי ידיים DIY

זה מתכון לחיטוי ידני DIY עושה שימוש בשמן אתרי פופולרי על ידי Young Living
זה מתכון לחיטוי ידני DIY עושה שימוש בשמן אתרי פופולרי על ידי Young Living, אך גם נותן לכם כמה שמנים אתרים חלופיים לשימוש אם אין לכם ביד.

המתכונים הטובים ביותר לחיטוי ידיים יראו לכם כמה קל להכין ג'ל לחיטוי ידיים ולרסס. זה פרויקט DIY מהיר המשתמש רק בכמה מרכיבים כדי להפוך לחיטוי ידיים מריח ומרגיש. תוכל גם להכין אותו לחלק קטן ממחירם של אלה שקנית בחנות ולהוסיף לאוסף חומרי הניקוי הטבעיים שלך.

המרכיב העיקרי בכל המתכונים הללו לחיטוי ידני DIY שגורם להם לעבוד הוא אלכוהול. כדי להיות יעיל, האלכוהול צריך להיות לפחות 60% במוצר שבו אתה משתמש. פירוש הדבר שמרכיבים רבים שאתה רואה להכנת חומרי ניקוי ידיים, כגון מכשפת לוז או מוצרים בעלי אלכוהול נמוך, לא יהיו יעילים.

מלבד האלכוהול, בדרך כלל יש גם מרכיב שיהפוך אותו לג'ל או עקביות בהתזה, כך שיהיה קל יותר לשימוש. אז אתה עשוי לראות מרכיבים נוספים המשמשים כדי להוסיף לחות לידיים שלך ולגרום להריח טוב.

שטיפת הידיים במים וסבון היא תמיד הדרך הטובה ביותר להתנקות. חומרי ניקוי ידיים אלו מיועדים כאשר אינך יכול להגיע לכיור.

כיצד להכין חיטוי ידני תוצרת בית: למד את היסודות להכנת חיטוי ידיים במדריך קל לעקוב אחר זה. זה נותן ריצה נהדרת על אילו סוגי אלכוהול ניתן להשתמש בכל סוג של חיטוי ידיים שבו אתה משתמש.

חיטוי ידני ג'ל עם שני מרכיבים

זה לא נעשה הרבה יותר קל ממתכון DIY זה מקרקס סלט השימפ. בעזרת שני מרכיבים בלבד תוכלו להכין חומר חיטוי ידני לג'ל DIY שתוכלו לשמור בכל מקום.

תרסיס לחיטוי ידיים עם שמנים אתרים

זהו מתכון לריסוס חיטוי ידיים אם תרצה להשתמש במשהו שאינו ג'ל. זה יוצר תרסיס לחות שמרגיש אלוהי והרשימה המוצעת של שמנים אתרים תבטיח שגם הוא מריח אלוהי.

חיטוי ידיים ביתי

הנה מתכון של ליה גריפית לחיטוי ידיים שכולל את כל המרכיבים הבסיסיים הדרושים כמו גם כזה שיגרום לידיך להרגיש מצוין.

חיטוי ידיים ביתי

מתכון Sanitizer יד DIY זו משתמש שמן אתרים פופולארי גנבים ידי צעיר המתגורר אלא גם נותן לך כמה שמני אתריים חלופיים לשימוש אם אין לך שום על יד.

תרסיס לחיטוי ידיים של נענע הדרים ביתיים

לאח ולגפן יש עוד מתכון DIY לתרסיס לחיטוי ידיים ולזה יש ניחוח מנטה הדרים מקסים. כלול גם תווית להדפסה לספריי שלך.

תרסיס לחיטוי ידיים של לבנדר

תיהנו מריח מרגיע של לבנדר כשאתם משתמשים בתרסיס לחיטוי ידיים זה שישמור על עורכם רך.

חיטוי ידני DIY

ערבבו יחד ג'ל אלוורה, מרכיב להרטיב את הידיים, כמה שמנים אתרים מרכזיים להכנת מתכון זה לג'ל לחיטוי ידיים.

מגבונים לחיטוי ידיים

אתה יכול לקבל את הנוחות של שימוש במגבונים לחיטוי ידיים ועדיין להיות מסוגל להכין את זה בעצמך עם DIY זה מבית הספר החכם. מלבד המתכון, יש גם סרטון שיעזור לך בכל שלב בדרך להכנתו.

חיטוי ידני DIY קל לחורף

ניתן להשתמש בחיטוי ידני זה בכל עת של השנה, אך השילוב של כמה שמנים אתרים שונים גורם לו להריח חורפי.

חיטוי ידני ביתי עם מרכיבים פשוטים

זה מתכון לחיטוי ידני DIY מכיל רק שני מרכיבים עיקריים שכנראה כבר יש לכם בבית. זה מייצר ג'ל ללא ריח, אך יש לו גם הצעות לגבי שמנים אתרים וכמה מהם להוסיף אם תרצה ריח.

תרסיס לחיטוי ידיים

עם 3 מרכיבים פשוטים בלבד, תוכלו להקציף את התרסיס הריח הנהדר הזה מבית ליטל שחי תוך זמן קצר.

מגבונים לחיטוי DIY

מגבוני חיטוי DIY אלה נהדרים לשימוש בידיים שלך, אך אתה יכול להשתמש בהם גם כמנקה על משטחים ביתיים. שילוב של שמנים אתרים ישמור אתכם לחזור שוב ושוב למתכון הזה.

איך מכינים חיטוי ידיים

במתכון זה יש את כל המרכיבים הנכונים, כמו גם שמן אתרי גנבים צעירים מעורבב יחד עם כמה שמנים אחרים כדי שיהיה לו ריח נקי וטרי.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail