15 חומרי החיטוי הטובים ביותר ב- DIY

תרסיס חיטוי טבעי זה מאינסטינקטים של מאמא כולל שני מרכיבי ניקוי פעילים בתוספת תערובת פשוטה של שמנים אתרים
תרסיס חיטוי טבעי זה מאינסטינקטים של מאמא כולל שני מרכיבי ניקוי פעילים בתוספת תערובת פשוטה של שמנים אתרים שהולכים להריח נהדר.

הכנת חיטוי בעצמך היא מקום מצוין להתחיל בו אם ברצונך להשתמש במוצרי ניקוי טבעיים יותר כאשר אתה מנקה את ביתך. חומר חיטוי יעזור לך לכבוש את החיידקים האלה ולשמור על משפחתך מאושרת ובריאה, במיוחד כאשר משתמשים בה עם מוצרי בריאות טבעיים אחרים כמו חיטוי ביתי.

כדי שמנקה ביתי יחטא, תצטרך שיהיה לך לפחות חומר פעיל אחד. זה יכול לכלול חומץ, אלכוהול משפשף, אלכוהול דגנים או אקונומיקה. שימוש באחד ממרכיבים אלה יוודא שאתה באמת נפטר מכל אותם חיידקים. מרכיבים אחרים מתווספים בהרבה מהמתכונים הללו בכדי לשפר את כוח הניקוי ולהפיח אותו בריח נהדר.

תרסיס ניקוי טבעי ביתי לכל מטרה

למחשבה העליזה יש מתכון לתרסיס ניקוי לכל מטרה המשתמש בשלושה מרכיבים בלבד. יש גם רשימה של הצעות לשמנים אתרים שיש להם ריח נהדר.

מגבוני חיטוי טבעיים

מגבוני חיטוי לכל מטרה אלו מעניקים לכם את כל הנוחות של מגבון ניקוי ללא כל הכימיקלים הקשים. תשתמשו במגבות נייר כנגב ואז תשרו אותם בתערובת של מרכיבים שינקו את הבית שלכם.

תרסיס חיטוי רב תכליתי ביתי

הנה מתכון פשוט מאוד מ- Live פשוט עבור תרסיס חיטוי רב תכליתי שתוכלו להקציף תוך מספר דקות. הוא משתמש בשני מרכיבים כבסיס ואז מוסיפים עוד כמה מרכיבים כדי לסיים אותו.

תרסיס חיטוי טבעי

מנקה תוצרת בית זה הוא דופק ליסול אך עם מרכיבים טבעיים יותר. הוא משתמש בוודקה ובמים לבסיס ואז בתערובת שמנים אתרים.

תרסיס חיטוי לניקוי אמבטיה

המדריך היפה הזה של אמא 4 אמיתי יראה לכם כיצד להכין תרסיס חיטוי טבעי המיועד לשימוש בחדר האמבטיה. יש גם כמה תוויות ניקוי הניתנות להדפסה כלולות, כך שתוכל לגרום לבקבוק שלך להיראות טוב כמו שהוא מריח.

תרסיס חיטוי טבעי לכל מטרה DIY

תרסיס חיטוי טבעי זה מאינסטינקטים של מאמא כולל שני מרכיבי ניקוי פעילים בתוספת תערובת פשוטה של שמנים אתרים שהולכים להריח נהדר.

מגבונים אנטיבקטריאליים ביתיים לשימוש חוזר

מדריך זה מראה לך כיצד להשתמש בבדי מיקרופייבר לייצור מגבונים אנטיבקטריאליים שתוכל להשתמש בהם שוב ושוב. המטליות ספוגות בתערובת של חומץ, חומר ניקוי וכמה שמנים אתרים.

מנקה ריסוס חיטוי מחומר לימון

כדי להכין תרסיס חיטוי DIY זה, תזדקק לזמן של 3-6 שבועות לפני שתוכל להשתמש בו, כך שללימונים יהיה זמן להחדיר את המנקה באמת. יש גם תווית הניתנת להדפסה בחינם שתוכלו לשים על בקבוק הריסוס.

מנקה ריסוס לחיטוי DIY

לאמא נקייה יש מתכון לחיטוי חומר ניקוי ריסוס המורכב מחומץ, אלכוהול ושמנים אתרים. מלבד המתכון הכתוב, יש גם סרטון שילמד אותך להכין אותו.

מנקה ביתי עם שמנים אתרים

חומר ניקוי תוצרת בית זה פשוט להכנה. זה מתחיל עם חומר פעיל אחד ואז שמנים אתרים מתווספים כנגיעה אחרונה.

מתכון ריסוס חיטוי טבעי

הנה תרסיס חיטוי מחיי המבולגנים העליזים שלי שנותן לך אפשרויות איזה סוג של חומר פעיל אתה רוצה לכלול ואילו שמנים אתרים אתה יכול להוסיף. יש כאן גם מתכון טבעי יותר לניקוי לכל מטרה שמשתמש בכמה מרכיבים אחרים שיש לך בהישג יד.

ליזול ביתי

השתמש באלכוהול משפשף כדי להכין את הליזול הביתי הזה שיחטא את ביתך וישמור על הכל חורק נקי. זה מתכון ישר שאפשר להכין תוך דקות.

תרסיס חיטוי טבעי לכל מטרה DIY

תרסיס חיטוי טבעי זה מאינסטינקטים של מאמא כולל שני מרכיבי ניקוי פעילים בתוספת תערובת פשוטה של שמנים אתרים שהולכים להריח נהדר.

תרסיס חיטוי תוצרת בית

זהו תרסיס חיטוי טבעי וחסכוני שמשתמש בחפצים שכבר יש לך בבית. לאחר הכנת התרסיס הבסיסי, תוסיפו כמה שמנים אתרים כדי להריח נפלא. יש כאן המון רעיונות לשילובי שמנים להכנת ריחות כמו "Springtime", "Green Clean" ו- "Warm and Spicy".

צמד חיטוי טבעי

תרסיס חיטוי DIY זה מגיע לנקודה, לוקח את שני חומרי הניקוי הטבעיים החזקים ביותר מהמטבח שלך ומראה לך כיצד להשתמש בהם כדי לנקות את כל האזורים בביתך.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail