13 דברים שאתה צריך לעשות כשאתה עובר להתמקם בבית חדש

חשוב לוודא שאתה רשום בבוחר לאזור המקומי שלך
שוב, אם עברת ערים, חשוב לוודא שאתה רשום בבוחר לאזור המקומי שלך.

לאחר העברת התיבה האחרונה לבית החדש שלך, אתה עשוי לחשוב שהחלק הקשה ביותר במעבר הסתיים. ואתם צודקים. אבל זה לא אומר שאין דברים שאתה צריך לעשות כשאתה זז ברגע שאתה במרחב החדש. יש הרבה דברים שצריכים להסתיים לפני שתוכל להירגע לחלוטין.

בדוק מכשירי חשמל מרכזיים

אם העברתם מכשירי חשמל מרכזיים, כמו תנור, מדיח כלים, מכונת כביסה או מייבש, ודאו כי כל המכשירים והאלקטרוניקה פועלים כדי להבטיח ששום דבר לא נפגע במהלך המעבר. זה נכון במיוחד אם המוביל הכין את מכשירי החשמל שלך לקראת המעבר. לפוליסת הביטוח שלך עשוי להיות זמן מוגבל להגיש תביעה. מכיוון שמדובר בפריטים עם כרטיס גדול, עליכם לוודא שכולם עובדים.

סמן את כל התיבות והריהוט

הקפד לבדוק את כל הקופסאות והריהוט כדי לוודא ששום דבר לא נפגע במהלך המעבר. כדאי גם לוודא שהכל הגיע, ושום דבר לא אבד. אתה יכול לעשות זאת על ידי עריכת מלאי ביתי. שוב, אם אתה מגלה שהדברים שלך נפגעו בכלל, פנה למוביל ולחברת הביטוח שלך כדי להגיש תביעה. חשוב לעשות זאת מיד עם מעבר דירה, אחרת חברת הביטוח לא עשויה להחזיר לך.

הגדר את כלי השירות שלך

לפני שתוכל לבדוק את האלקטרוניקה שלך, ודא שכל השירותים שלך פועלים. אין דבר גרוע מלהגיע למקום החדש שלך, מאוחר בלילה, והאורות לא עובדים.

אסוף קבלות

ודא שאתה שומר את כל הקבלות והתיעוד הקשור למהלך שלך בקובץ אחד ושמור את הקובץ במקום בטוח ומאובטח. ודא שיש לך את שטר המטען וקבלת התשלום שלך. ייתכן שתוכל לתבוע את הצעד שלך בהחזר המס הבא שלך, ותצטרך את כל הקבלות הדרושות כדי להגיש את התביעה שלך.

מצא בית ספר טוב ורשום את ילדיך

אמנם מציאת בית ספר טוב היא דבר שאפשר לעשות לפני שעוברים דירה, אם לא היה לכם זמן או עברתם לעיר חדשה הרחק מביתכם הישן, יתכן שתצטרכו ללמוד בתי ספר ברגע שתגיעו לביתכם החדש. ככל שתקדימו לרשום את ילדיכם, כך הם יוכלו לקבוע שגרה שתקל עליהם להתיישב.

רשום את הרכב שלך

אם העברתם מדינות, מחוזות או מדינות, רשמו את מכוניתכם וקבלו רישיון נהיגה חדש, תגים או לוחיות לרכבים שלכם. למידע נוסף, בדוק את ה- DMV המקומי שלך.

הירשם להצבעה

שוב, אם עברת ערים, חשוב לוודא שאתה רשום בבוחר לאזור המקומי שלך. כדאי גם לוודא שעדכנת את כל הקבצים והמסמכים החשובים בכתובת החדשה שלך.

התחבר לשכונה החדשה שלך

קנו מנוי לעיתון המקומי או למגזין הקהילה. זה יביא אותך במהירות למה שקורה בשכונה שלך.

ודא שאתה מקבל את הדואר שלך

בדוק בסניף הדואר או בבית המגורים הישן שלך כדי לוודא שהדואר שלך מועבר ושרשמת את הכתובת החדשה שלך. כמו כן, בדקו כדי לוודא שיידעתם את כולם מי צריך לדעת על המעבר שלכם.

מצא שירותים ואנשי מקצוע חדשים

אם אתם עוברים לעיר או מדינה חדשה, תצטרכו למצוא אנשי מקצוע חדשים, כמו רופא חדש, רופא שיניים וטרינר. אמנם ניתן לדחות את המשימה הזו מעט, אך תשמח שאתה יודע למי להתקשר כאשר חירום יכה.

צור רשימת אנשי קשר לשעת חירום

בכל פעם שעוברים לעיר או לעיירה חדשה, עדיף להקדיש זמן לרשימת רשימת אנשי קשר לשעת חירום של כל המידע המקומי שתזדקקו לו אם יקרה משהו.

צרו קשר עם חברות ביטוח

תזדקק לביטוח חדש, כולל משק בית, רכב ובריאות. גלה אם אתה מכוסה כרגע או שאתה צריך ליצור פוליסות חדשות עם חברה חדשה. חשוב לבדוק במיוחד אם אתם עוברים למדינה או למחוז חדש.

קבל כרטיס ספריה

השג אחד לכל אחד מבני המשפחה. ברגע שיש לך כרטיס ספריה, אתה יכול להחשיב את עצמך בבית.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail