כיצד לארוז את המנות וכלי הזכוכית בעת מעבר?

הדבר הראשון שנכנס לקרטון האריזה שלך הוא מיטה רכה של נייר אריזה לתכולת כרית כרית במהלך הנסיעה
הדבר הראשון שנכנס לקרטון האריזה שלך הוא מיטה רכה של נייר אריזה לתכולת כרית כרית במהלך הנסיעה.
 • 01

  שמור על בטיחות הכלים שלך על ידי אריזתם בדרך הנכונה

  טיפים אלה למקומות רילוקיישן יקלו על חששותיכם בנוגע להעברת השבירים שלכם. שימוש בסוג נכון של קופסא בעת מעבר לאריזת סין, כלי זכוכית ושבירות יכולים להבטיח מעבר בטוח של מטען יקר זה. כן, כל סוג של קופסא יעשה כאשר זה כל מה שיש לך - פשוט השתמש בחומר אריזה רב יותר עבור קופסאות דקות יותר. אם אתה יכול להשיג אותם, קופסאות שנבנו להעברת סין וכלים הם הטובים ביותר לשבירות.

  להלן מספר טיפים בבחירת חומרי אריזה:

  • חביות כלים אידיאליות. הם עשויים מקרטון חזק ועבה יותר כדי לספוג זעזוע נסיעה ולהגן על הכלים שלך. למרות שהשם מגיע מחביות עץ ששימשו למשלוח סין מעבר לים, חברות הובלה נושאות אספקה של חלופות הקרטון. הם עולים קצת יותר מארגזי הובלה רגילים אבל שווים את זה.
  • ודא שאתה מקים את הקופסאות כראוי ומדביק את התחתונים בצורה נכונה. השתמש רק בסרט אריזה חזק ורחב ולא במסוך או דביק. אקדח קלטת או אפליקטור יקלו על העבודה הזו ועם מעט תרגול תמצאו אותם קלים להתקנה. שרטט סרט לאורך החלק התחתון ובצדדים כשליש מהדרך. קלטת נוספת נדרשת בכדי לאבטח את הקצוות ולשמור על מיכל מרובע בזמן ההקלטה.
  • אתה יכול להשתמש בנייר עיתון לאריזה של פריטי שבירה, אך כל חתיכה תדרוש כביסה כשתפרוק. עדיף נייר אריזה לבן וניתן לרכוש אותו בצרור אצל מוביל.
  • הגדר ערמת נייר על שולחן וכשהקרטון שלך יהיה נוח, אתה מוכן להתחיל לארוז.
  • תערב את כל המשפחה. ילדים עד גיל שבע יכולים לעזור באריזה של פריטים אפילו שבירים אם מתאמנים כראוי. זה מהווה את הבמה להרפתקה של המעבר וגורם להם להרגיש מועילים ונחוצים.
 • 02

  התחל עם מצע נייר רך בחבית הכלים שלך

  הדבר הראשון שנכנס לקרטון האריזה שלך הוא מיטה רכה של נייר אריזה לתכולת כרית כרית במהלך הנסיעה. נייר מקומט הוא נייר העיתון או הנייר הכי טוב, ולא מקופל. הקמוט מספק יתרונות בולמי זעזועים נוספים למהלך.

  אל תתבייש כשמדובר בשימוש בנייר - אתה זקוק למיטת נייר בגודל שישה אינץ 'בתחתית כל קופסה.

 • 03

  אריזת כלי זכוכית

  התחל תמיד לארוז את הקרטון שלך עם כלי הזכוכית הכבדים והחסונים ביותר וכלה בשברירי ביותר במחצית העליונה של הקופסה. לדוגמא, מגשי הגשה מזכוכית או ספלי זכוכית כבדים עשויים להוות את השכבות התחתונות. המפתח לעטיפה נכונה הוא שיהיו הרבה חומרי אריזה בחלק התחתון ובחלק העליון של הקופסה וכל חתיכה עטופה בנפרד להגנה הטובה ביותר.

  הניחו את כלי הזכוכית שלכם על ערימת נייר העטיפה. בעזרת דף נייר אחד, הכניס מעט נייר לקצה הפתוח של המנה. זה יספק ריפוד רב יותר. מקפלים או תוחבים את שני צידי הנייר מעל ומעליו. גלגלו ותחבו את הצדדים פנימה תוך כדי גלגול כל חלק. תמיד עוטפים כל מנה בנפרד. עבור כלי זכוכית קריסטליים או דקים מאוד, ניתן לעטוף פעמיים על ידי חזרה על הליך זה.

 • 04

  כלי זכוכית עטיפה - רול & טאק

  המשך לעטוף כלי זכוכית ושבירים בנייר אריזה באותה שיטה מאוירת. זה מבטיח שלכל חלק בזכוכית יש שכבות נייר בשפע להגנה הטובה ביותר. גביש עטיפה כפול או כלי זכוכית עדינים או כלי גבעול על ידי חזרה על שלב זה עם דף נייר נוסף מספק הגנה נוספת.

  המטרה היא לא ליצור חבילות מסודרות, אלא להבטיח שכבות נייר נאותות מגנות על הכלים שלך. ככל שמתקמט יותר של נייר כך יותר שכבות והגנה טובה יותר.

 • 05

  לארוז ולעטוף כלי שתייה

  המשך לעטוף כלי זכוכית ושברי נייר אריזה באותה שיטה מאוירת
  המשך לעטוף כלי זכוכית ושברי נייר אריזה באותה שיטה מאוירת.

  השתמש באותו סגנון עטיפה למשקפיים או כלי אוכל. הנח את הצרורות העטופים שלך כשאתה מסיים כל אחד מהם, על המיטה המקומטת בחבית הכלים או בקרטון. פריטים זה לצד זה והוסיפו נייר אריזה נוסף לפי הצורך בפינות ובצידי הקרטון בהם סיכון ההשפעה גדול יותר. הוסף עוד גיליון או שניים של נייר אריזה בין השכבה והתאם פריטי כלי זכוכית קטנים במקום שהמקום מאפשר.

  אם אתה יכול לשמוע רעש "גושש" או פריטים שיוצרים קשר בזמן שאתה מכניס אותם לארגז, אין מספיק נייר אריזה כדי למנוע שבירה. התאם כנדרש ואל תפחד משימוש ביותר מדי נייר.

 • 06

  לעטוף ולארוז צלחות

  עקוב אחר אותה עטיפה לצלחות, הנח נייר בין כל פריט ואז תוכל להניח אותם בערימות קטנות של לוחות בגודל זהה בקרטון האריזה שלך, והוסף עוד נייר לפי הצורך כדי לעטוף כל ערימה.

  ארוז תמיד צלחות גדולות וכבדות יותר בתחתית הקופסה. לכלים עמידים בפני שבירה כמו צלחות קורלה, תוכלו לעטוף בפחות נייר בין כל אחד אבל לאפשר לפחות שתי שכבות נייר. נייר מקומט או חופף מספק ריפוד רב יותר.

  כשארוזים חרסינה שבירה יותר, כלי חרס או חרסינה, אל תתביישו מנייר. אתה רוצה להימנע מהצורך לחפש חלק אחר אם הוא אמור להישבר במעבר. היה נדיב עם נייר.

 • 07

  מלא את קופסת האריזה שלך למעלה

  הוסף את הצרורות העטופים לקרטון עד שאתה נמצא כשלושה סנטימטרים מלמעלה. יהיה עליכם להוסיף שכבת נייר מקומטת בחלקה העליון וזה גם מקום טוב להוסיף פריטים כמו שברים קטנים שאינם שבירים, מגשי עץ קלים או מגשי פלסטיק עמידים.

  מלא את נייר החלק העליון של הקרטון, כך שכאשר אתה מדביק את הדשים העליונים לא תוכל לדכא או לדחוף כלפי מטה את החלק העליון של תיבת האריזה. כאשר מעמיסים אותם למשאית נעה, ארגזים נערמים בדרך כלל כמה קופסאות גבוהות אם הקרטון שלך לא ארוז היטב, הדחיסה כתוצאה מכך עלולה לפגוע בתכולה שלך.

  זכור תמיד לסמן את התיבות שלך כדי להקל על הפריקה לאזור או לחדר הנכון. אם אתה צופה מהלך נוסף בעתיד הלא רחוק, אתה יכול לשטח את חביות הכלים שלך או קופסאות האריזה למיחזור, בתוספת פריסה וליישר את כל נייר האריזה. צרור אותו ואחסן חומרי אריזה במקום יבש.

  שימוש חוזר בחומרי אריזה יכול לסייע בהפחתת עלויות ההובלה שלך אם אתה מצפה שתעבור לגור בקרוב, כך שהעבודה הנוספת בהחלט שווה את זה.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail