8 פריצות ניקוי שאינן עובדות בפועל

והאינטרנט מלא פריצות וטיפים המפתים אותנו עם חזונות של ניקוי טוב יותר וללא מאמץ
והאינטרנט מלא פריצות וטיפים המפתים אותנו עם חזונות של ניקוי טוב יותר וללא מאמץ.

האם אתה רוצה להקל על הניקיון ולחלום על היום שמישהו או משהו יפתור לך את כל הבעיות המבולגן שלך? כמובן שאתה כן. המוצרים וכלי הניקיון של ימינו טובים בהרבה ממה שהיה פעם עם חידושים חדשים המגיעים לשוק כמעט מדי יום בכדי להקל על החיים.

והאינטרנט מלא פריצות וטיפים המפתים אותנו עם חזונות של ניקוי טוב יותר וללא מאמץ. מי חושב על הדברים האלה ולמה לא ראינו אותם מוקדם יותר? חלקם מבוססים על מעט מדע, אך רובם לא.

להלן שמונה פריצות ניקוי שאינן עובדות ופשוט יבזבזו את זמנכם וכסףכם. חלקם אפילו מסוכנים! דלג עליהם ופעל לפי העצות השפויות יותר שיעניקו לך תוצאה הרבה יותר נקייה ובטוחה יותר.

לחטא ספוגים במיקרוגל

כמו פריצות רבות, גם זה מבוסס על מעט מדע. כן, חום גבוה יכול להרוג כמה חיידקים.

אזהרה

עם זאת, משך הזמן הנדרש במיקרוגל כדי להגיע לטמפרטורה הרצויה כדי להרוג את כל החיידקים האורבים במרכז הספוג יביא לספוג בוער ומשרוף. מחקרים חדשים מראים כי בספוגים גרעיניים עדיין נמצאים כ -40% מהחיידקים שלהם, חלקם עלולים לסכן חיים.

בחירה טובה יותר היא להשתמש במגבונים חד פעמיים, בבד כותנה או במטליות מיקרופייבר שניתן לזרוק לכביסה לאחר כל שימוש.

הוסף מלח למכונת הכביסה כדי למנוע דימום צבע

שמור את המלח לצ'יפס שלך ודלג להכניס אותו למכונת הכביסה. עד שבגדים יגיעו לחנויות שתוכלו לקנות, זה מאוחר מדי להפסיק דימום צבע. תהליך זה צריך להיעשות בזמן ייצור הבד. למרבה המזל, אם כל התחתונים שלך עכשיו ורודים, יש כמה פריצות שימושיות שעשויות להציל את היום.

השתמש בספריי לשיער כדי להסיר דיו

מדובר בגרסת אולד, אבל פריצה טובה שפעם עבדה כשספריי שיער היה כמעט 100% אלכוהול. אבל הזמנים השתנו. תרסיסי השיער של ימינו מכילים פחות אלכוהול (שהוא מסיר הדיו הקסום) ויותר מרככים, שמנים ומרככי מרכך. שמור את תרסיס השיער לעדכון שלך ותפס במקום זאת את האלכוהול האיזופרופיל.

הצב מחק קסמים במיכל השירותים כדי להסיר כתמים

כן, המחקים הלבנים הקטנים האלה הם קסם להסיר חלאות סבון על אמבטיות וסימני עפרון על קירות. אבל הם לא עושים דבר במיכל השירותים שלך כדי לנקות את האסלה שלך ואולי אפילו מבריגים את מנגנוני ההדחה. המקרצפים עשויים מקצף מלמין וזקוקים לפעולת המרפק שלך כדי לעבוד. הם אינם מתמוססים ואינם מכילים רכיבים הורגים חיידקים או הרמת לכלוך.

מצפים כיריים בשעווה לרכב לניקוי קל

קשה להסיר שומנים ומזון אוכל מכיריים; במיוחד אם הם קרומים משבועות של חום גבוה. אם יש לך רתיחה, הישאר עם ניקוי מהיר ומוצר החותך שומן.

אזהרה

בעוד שאתרים מסוימים מציעים לציפוי כיריים בציפוי שעווה לטיפוח, השעווה עשויה להקל על ניגוב כל הבלגנים, אך היא עלולה לגרום לשריפה.

מים חמים הורגים את כל החיידקים

מים חמים עלולים להרוג חיידקים מסוימים, אך הם חייבים להיות חמים באמת (212 מעלות צלזיוס) ועל פני השטח המזוהמים להיחשף למספר דקות. מכיוון שרוב תנורי החימום הביתיים מוגדרים ל -120 מעלות צלזיוס, אתה משלה את עצמך בכך שאתה מצפה למים חמים בלבד להרוג חיידקים. לאחר שהשפעת חולפת בביתכם או מכינים בשרים גולמיים במטבח, הוסיפו חומר חיטוי כמו אקונומיקה כלור, שמן אורן או תמיסות פנוליות (ליזול) לשגרת הניקיון.

קוקה קולה הוא מנקה השירותים הטוב ביותר

האם אתה יכול לנקות שירותים עם קוקה קולה (או כל סודה מוגזת)? כן. כדאי לך? לא. מרבית הסודה המוגזת מכילה כמויות קטנות של חומצות לימון וזרחן אשר יעילות להסרת חלודה וחלק מהכתמים. עם זאת, ליטר סודה לא יעשה דבר להרוג חיידקים ומשאיר שאריות דביקות שעשויות רק לספק מזון לצמיחת חיידקים בשירותים. מקל עם חומרי ניקוי טואלט; הם טובים וזולים יותר.

חומר ניקוי נוסף יפיק כביסה נקייה יותר

לא תמיד יותר טוב כשמדובר בניקוי כביסה או רצפות מלוכלכות. הוספת חומרי ניקוי וניקוי נוספים מקשה על השטיפה והסרת כל השאריות הדביקות. אם שאריות אלו נותרו בבדים או על פני השטיח או רצפת המטבח שלך, זה עובד כמגנט עפר. בדים הופכים עמומים, והרצפות מושכות אדמה במהירות רבה יותר. במקום להוסיף עוד, בחרו את המנקה האיכותי ביותר לעבודה, קראו את ההוראות ומדדו כראוי. בונוס נוסף, תחסוך כסף ותבצע פחות נסיעות לחנות.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail